Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

zoran narandžić, moj nekadašnji komšija

 

i tomislav bokan, jedan od likova koje sam upoznao kako pristigoh u ns

 

za priče koje bih mogao da ispričam, keksijeva konspiracija je laka prehlada

Link to comment

mislim da to ne bi bilo mudro

 

iz razloga trenutnog rasporeda snaga

Pa sto onda kenjas da imas super zanimljive price ako nemas nameru da ih ispricas ?

Link to comment

Ne znam koliko će ljudi iz Novog Sada pročitati ovo, ali zahvaljujem se doktorki Slavici Kotlaji (opšta stomatologija) i doktoru Dušku Dickovu (stomatološka protetika), koji rade u državnoj ambulanti na Limanu. Stvarno vrhunski stomatolozi, spasili su mi polomljeni zub za koji sam bio ubeđen da će morati da se vadi. Da ne pričam kakve sve neprijatnosti mogu biti dok sedite u stolici, ali radili su precizno, sigurno, umirujuće po pacijenta. Imao sam trideset i po zuba, a uz taj izlečeni dodat mi je još jedan i sad ih opet imam 32 :)

Edited by Quizmaster
Link to comment

da, u pravu si

 

izvinjavam se

 

svrbe me prsti, ali mi vuna

Zašto? Ajd' kaži bar to, da bi i mi ostali znali čega i koga treba da se bojimo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

profesor Fajgelj podneo ostavku

 

Andrej Fajgelj dao ostavku u KCNS

 

18/05/2015 |

 

Direktor Kulturnog centra Novi Sad Andrej Fajgelj dao je neopozivu ostavku na ovu funkciju. Kako je naglasio u saopštenju, vraća se profesuri.

 

 

Fajgelj je optužio medije, opoziciju i gradsku vlast da su "napadali rezultate KCNS-a iako ima udesetostručene aktivnosti".

 

"Pošto rad i rezultati ne znače ništa, ostala je samo jedna stvar koju mogu da uradim pred sve većim pritiscima. Dajem neopozivu ostavku na funkciju direktora Kulturnog centra Novog Sada", poručio je Fajgelj.

 

Sada već bivši direktor KCNSa u žižu javnosti dospeo je nakon optužbi da je cenzurisao izložbu studenata Akademije umetnosti, nakon čega je u ovoj instituciji organizovao čitav niz manifestacija koje su bile napadane sa svih strana zbog vidljive političke agende.

 

Poslednji u nizu skandala stigao je kada je obznanjeno da je savetnici Aleksandri Mandarić obezbedio honorar od 11.000 evra za 255 dana rada.

kopirano sa oradio.rs

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...