Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Jutros prilog u rtv o gačcima koji ne daju stanovnicima Limana da spavaju i seru im po automobilima! Verovatno bi ih odmah pobili al ih jebe što je zaštićena vrsta.

Edited by čekmeže
Link to comment
  • 3 weeks later...

 

Incident u Skupštini grada, ispred sindikalci najavljuju protest
 

Gradonačelnik Miloš Vučević rekao je da će se ispitati zakonitost otpuštanja 19 radnika Informatike.

On je naveo da je jutros razgovarao sa predstavnicima sindikata koji su mu predočili dokumenta o nepostojanju sindikalnog dijaloga u tom preduzeću. Nije precizirao da li će Grad nešto preduzeti, navodeći da očekuje izveštaj inspekcije rada. Komentarišući poteze koalicionog partnera - Treće Srbije koja upravlja Informatikom, prvi čovek novosadskog SNS-a naveo je da se nisu držali koalicionog dogovora.

U sali je došlo do incidenta kada je zamenik gradonačelnika Borko Ilić rekao predsedniku Treće Srbije Miroslavu Paroviću da će ga ošamariti. Prepirka je počela pored govornice, a Ilić je zahtevao objašnjenje o otpuštanju dva radnika iz njegove stranke – Demokratske stranke Srbije. Nakon kraće rasprave, Ilić je poručio: "Paroviću ćuti, lupiću ti šamar".

 

U priči oko otpuštanja ljudi najbitnije je što se Treća Srbija "nije držala koalicionog dogovora" i to što su otpušteni neki ljudi iz DSS-a. Da njih nisu dirali i da je to bilo po koalicionom dogovoru sve bi bilo u redu.

Link to comment

значи...  :twak: 
 

– Posle stravičnog sudara, na trenutak sam izgubio svest, ali brzo sam se povratio. Flaša rakije koju je deda po meni poslao tati skotrljala se do papučica za gas i kočnicu. Usta su mi se osušila, osećao sam strašnu žeđ. Nagnuo sam flašu i popio trećinu litre, dok nisam osetio da je to alkohol – kazao je Vranić.

 
http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Pocelo-sudenje-Despotu-Vranicu-za-udes-kod-Merkatora.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...