Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

сад је тезган

 

Potukli su se Tezgan D. (21), Arijan A. (21), Sedat K. (21) i Ljadimet K. (19) sa jedne i Sava Ž. (29), Darko K. (29), Marko K. (29), Dejan N. (31) i Nemanja P. (26) sa druge strane.

Darko K. je zadobio prelom šake, dok su ostali učesnici tuče zadobili lakše povrede. Tuča se dogodila oko 2.50h.

 

 

Ovde skroz neki drugi

 

 

 

 

Potukli se Šogor(19), Tarzan(20), Kurjak(19), Švercoš(21) sa jedne i Roga(29), Taraba(22), Ajdara(30), Delišesa(29) sa druge strane.

 

 

rasni nemiri. fali samo dzin hekmen i misisipi u plamenu <_<

Link to comment

idem iduće nedelje za NS na par dana - pošto mi je auto crko, prinudjen sam da kombinujem -

 

Kako rade taksiji po NS? Kolika je cena? Koji je najpouzdaniji? 

Link to comment

više nije jeftin nažalost. blizu bege cenama

 

beli, novus, delta, sos, red, vip

 

 

ovo ostalo je sumnjivije

Edited by Ravanelli
Link to comment

eh, proslo je vreme kurcenja, kad sam dolazio u novi sad samo da se vozim taksijem.

parkiram fijaker na limanu, pa zovnem 3 komada, 1 za mene, 1 za sesir i stap, 1 za cigane muzikante.

onda pravac petrovaradin, i na kraju im jos zaokruzim cifru.

:(

Link to comment

više nije jeftin nažalost. blizu bege cenama

 

beli, novus, delta, sos, red, vip, maxi novosađani

 

 

ovo ostalo je sumnjivije

red sam preškrabao jer su tamo najveći šabosi. najmanje šabanluka primećujem u maxiju.

 

Link to comment

eh, proslo je vreme kurcenja, kad sam dolazio u novi sad samo da se vozim taksijem.

parkiram fijaker na limanu, pa zovnem 3 komada, 1 za mene, 1 za sesir i stap, 1 za cigane muzikante.

onda pravac petrovaradin, i na kraju im jos zaokruzim cifru.

:(

:lol:

Link to comment

danas u podne na trgu galerija video lika 30tak godina, koji se maltene u hodu iskenjao, samo spustio farke, malo se savio u kolenima, isro i navukao farke. Posle se namestio lepo medju ljude na autobuskoj, eto razmišljajte o tome kad se sledeći put pridržite za šipku u busu.

Link to comment

danas u podne na trgu galerija video lika 30tak godina, koji se maltene u hodu iskenjao, samo spustio farke, malo se savio u kolenima, isro i navukao farke. Posle se namestio lepo medju ljude na autobuskoj, eto razmišljajte o tome kad se sledeći put pridržite za šipku u busu.

 

majstor tehnike, šta reći.

eh da nam je više tako spretnih i okretnih, bez srama da se pokažu i da izraze stav.

Link to comment

Pa nije takao dupe preme tome sto opisujes. Ali zato vec muskarci koji uriniraju...

pa sad, na ovu ladnoću se sigurno pušilo po rukama iz tog izvora toplote, a šoranje...moš misliti

Link to comment

uvek ste bili evropa za nas :(

po stilu kenjanja bih rekao da nije naš, mi ovde volimo zasesti pa to natenane

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Za taksi u NS, koristi Taxi Proxy servis: pošalješ SMS sa trenutnom adresom na 069 555 5021. Servis prosledi zahtev na 5-6 udruženja i dobiješ SMS ko je prihvatio vožnju i kad se očekuje vozilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...