Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

omg ne radi pola Partizanske ulice i te raskrsnice sa Kisackom!! omg,omg!!pomrecemo svi u zastoju u saobracaju zauvek!!

jutros pakao na zemlji a ustvari tamo...moram poceti da pratim bar gradske servisne info da mi se ne desavaju ovakva iznenadjenja iz coska  :isuse:

 

jel se zna do kada?

Edited by ivy
Link to comment

dok kalabin graditelj ne odradi posao, a posle toga dok ne izbace jos par izmisljenih situacija za naplatu, da se svi valjano namire.

 

raskrsnica kisacke i jase tomica ti je zatvorena tako napola vec min 3-4 meseca, branka radicevica tu blizu cela isto toliko. pola temerinske ul od save djisalova do venizelisove isto. 

Edited by Aće
Link to comment

da to znam i to je bas dugo raskopano..ulica branka radicevica skoro da ne postoji,nemam pojma kako ljudi tamo zive po ovom blatu..ali tamo niko ne ide a partizanska je mejdzor saobracajni problem omg

Link to comment

da to znam i to je bas dugo raskopano..ulica branka radicevica skoro da ne postoji,nemam pojma kako ljudi tamo zive po ovom blatu..ali tamo niko ne ide a partizanska je mejdzor saobracajni problem omg

 

 

ides kornelija stankovica pa kroz zonu pa pored univera i granicarskom pa sajkaskom do temerinske. mada i raskrsnica u zoni kod kabela i cela ulica odatle do univera sad budu svinjac od guzve. 

Link to comment

ides kornelija stankovica pa kroz zonu pa pored univera i granicarskom pa sajkaskom do temerinske. mada i raskrsnica u zoni kod kabela i cela ulica odatle do univera sad budu svinjac od guzve. 

 

kolaps kao takav!..

jutros je na keju i u marka miljanova bila guzva od doma vojske na keju do onog semafora na obilaznici za kvantas i most pa dalje do semafora za temerinsku bez prestanka omg  :o

nadam se da ce brzo zavrsiti

Link to comment

Oće neko nekoga da jebeno pita dokle bre?!!! U blizini sam i Branka Radičevića, i Jaše Tomića i Kisačke. Bacam smeće poluplivajući, pola u čizmama. Mislim da još malo i mogu da zabatalim auto, ukopaće ga do 2022

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...