Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Skoro je bio jos jedan slucaj kad su privatni izvrsitelji nekoga ojadili zbog nekog sitnog duga. Jebo ih ko ih izmisli.

 

moj drug je privatni izvrsitelj, ne moze da postigne koliko posla ima. jeban je to posao na vise nivoa.

Link to comment

Izgleda je bilo dovoljno to sto su dug oglasili na oglasnoj tabli u sudu. 

 

 

Kada se požalila, rečeno joj je da je rešenje o utuženju okačeno na oglasnoj tabli u Privrednom sudu, te da je tamo mogla da se informiše.

 
Tako su mene pre par godina cimali za neki fantomski dug za porez. Uplatio do dinara ali je nastao dug od par dinara zato sto im je posta kasnije prebacila pare. Posle lupali kamate na to pa mi pretili plenidbom zbog duga od par hiljada. Na kraju su to otpisali.
Edited by katamaran
Link to comment

Ček, je l po zakonu moraju da te obaveste prvo? Ako je tako, ovo je zrelo da ih se odere na sudu, da se puše, sve sa pretrpljenom duševnom boli.

Tehnički, ako se ne nalazi na adresi koja je u SUP-u, pribija se na tablu u sudu. To je zato što ljudi izbegavaju da uzmu plave koverte, zakonodavac smislio rešenje o pribijanju.
Link to comment

moj drug je privatni izvrsitelj, ne moze da postigne koliko posla ima. jeban je to posao na vise nivoa.

 

jel bas izvrsitelj ili onaj rmpalija sto nosi stvari a radi kod izvrsitelja? sta god da je, pitaj ga da li je razmisljao da nadje pristojan posao. 

Link to comment

jel bas izvrsitelj ili onaj rmpalija sto nosi stvari a radi kod izvrsitelja? sta god da je, pitaj ga da li je razmisljao da nadje pristojan posao. 

 

ne, bas izvrsitelj.

Link to comment

jel bas izvrsitelj ili onaj rmpalija sto nosi stvari a radi kod izvrsitelja? sta god da je, pitaj ga da li je razmisljao da nadje pristojan posao.

Zašto misliš da to nije pristojan posao? Posao je kao posao, zavisi ko ga radi.

 

Ili, misliš da izvršitelji ne naplaćuju od mafijaša i sličnih? E pa, grdno se varaš. Samo, to ne ide u medije, nije interesantno.

Link to comment

Bio sam prosli vikend u NS. Vozio se gradskim prevozom, dvojkom od centra do Novog naselja. Cela linija, od prve do poslednje stanice manje od 15 min. Da ne poverujes :) Bus poprilicno star, pozadi bilo i toplo i smrdelo. Na ulasku, ljudi u redu cekaju da udju na prednja vrata. Svi ili kupuju kartu (55 din) ili pokazu markicu. Kulturan neki svet :)

 

Uvece ovetrili festival ulucnih sviraca, zanimljiva manifestacija... 

 

 

Uzeo malo zita, i vratio se nazad.

Link to comment

Zašto misliš da to nije pristojan posao? Posao je kao posao, zavisi ko ga radi.

 

Ili, misliš da izvršitelji ne naplaćuju od mafijaša i sličnih? E pa, grdno se varaš. Samo, to ne ide u medije, nije interesantno.

 

hoces da kazes da je pristojno da tzv "nagrade" izvrsitelja budu bahato visoke? sta cemo sa slucajem ove zene sa dugom od 26 dinara? da se kladimo da je najveci deo globe koju je platila trosak izvrsitelja?

Link to comment

hoces da kazes da je pristojno da tzv "nagrade" izvrsitelja budu bahato visoke? sta cemo sa slucajem ove zene sa dugom od 26 dinara? da se kladimo da je najveci deo globe koju je platila trosak izvrsitelja?

Igrom slučaja znam da to nije tako kako su mediji predstavili, kao i još par medijski pokrivanih slulajeva.

 

Nemoj verovati sve medijima, niko ne utužuje za 26 dinara.

Link to comment

ok, a sta cemo kad za dug od 100.000 rsd izvrsitelj uzima 20-30% na teret duznika? 

 

ovde pricamo btw o informatici i vec uhodanom semom sa par govana privatnih izvrsitelja koji za sve pokrecu izvrsenja. ta zvalava iz teksta, pa masnikosa i njegova dripacka ekipa i dr. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...