Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Svirka za Nastu.

 

21. jun, subota, Route 66 sa: Red Union, Bomber, JKMMKK, Fiskalni račun

 

 

+ The Bayonets.

 

Vreme: 20:30h

Upad: 250,- dindži

Link to comment

a najbolje da će neko da ide to da sluša ..da izvinu ostali bendovi koji nisu red junion,možda i valjaju..

 

 

inače..

zju kakav kolaps u Temerinskoj zbog zatvorenog Klisanskog mosta..

Edited by ivy
Link to comment

kolaps je i u svim ulicama između temerinske i kisačke. cvijićeva, branka radičevića (zatvorena), partizanska, šajkaška, graničarska...  

Link to comment

a što misliš da bi se smanjio kolaps kada je uvek ista količina vozila?

 

 

od montažno-demontažnog mosta i kvantaša je kolona od mosta do Temerinske

Link to comment

Jer mnogi ipak nisu znali da je klisanski most zatvoren

 

edi(k)t: a i murija je, verovatno, bila zatečena prvi dan.

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Ja se danas zajebao, krenuo iz centra u BG, izašao na Temerinsku iz Gundulićeve, rekao WTF!, okrenuo auto, otišao kroz Cvijićevu, okolo do Partizanske, i prošao tuda, manje-više, bezbolno.

 

Koji retardi, saobraćaj je skroz sjeban.

Link to comment

 

 

Koji retardi, saobraćaj je skroz sjeban.

 

 

da,ne radi ni beogradska kapija u smeru ka Petrovaradinu pa se ide okolo pored montažno-demontažnog mosta...ajd za klisanski mosta sam i znala ali za ovo sam se iznenadila kad sam došla pred znak..

Link to comment

merkator raskrsnica je opet napola zatvorena. 

 

ipak mi je vrhunac bio juce u podne kad su retardi iz zelenila rutinski parkirali kamion u levoj traci pre semafora kod norka, dok dve radnice lezerno prckaju neka tri nesrecna polukorova sto rastu pored na ostrvu, brzinom morskih krastavaca. 

Link to comment

I da li je neko postavio pitanje odgovornosti za kolaps i ogromno gubljenje vremena i goriva? Zar nije moglo jedno po jedno, nego na nekoliko mesta odjednom? I šta sad opet rade na uglu Jaše Tomića i Kisačke (i to izbegavati pod obavezno!)?

Link to comment
 I šta sad opet rade na uglu Jaše Tomića i Kisačke (i to izbegavati pod obavezno!)?

 

 

 

e da i to..a skoro je bio neki haos tu,u vise navrata cak..

 

a merkator nesto nisam osetila,cini mi se da je manji zastoj iz prevca pijace ka spensu,istina nisam skretala levo ni jedan put..iz pravca spensa je bio mali zastoj juce popodne..ali sam omasila spiceve tu..

 

a iovako nam je mali grad i nikako podoban za ovoliko vozila pa jos i svi ti radovi,,bas haos..

Edited by ivy
Link to comment

kod nesica u pasicevoj, al moras doci do 1985. godine. za to se javis dr emetu, ili herbertu dzordz velsu.

 

 

sto se tice krempita, manite dace, dorije i sl, u porti ima slackara, 45 din kom, uzmes oma celu onu tacnu 5*5. ne bi me iznenadilo da valjaju restoranima po gradu.

 

i kornet u sitiju, prvo klasican, onda vocni. 

 

E, a u Bgdu ima klakera!

Link to comment

 I šta sad opet rade na uglu Jaše Tomića i Kisačke (i to izbegavati pod obavezno!)?

 

A, pa to je već deo turističke ponude grada. 1 tradicija, takoreći.

To, i vožnja ispod nadvožnjaka nakon jačeg pljuska.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...