Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

On the road... Uspeli da 2x skrenemo pogresno, nesto put u prekidu. Gladna sam ko dva vuka, a do NS jos 40 km.

kako ste to uspeli? od bg do ns imaš dve raskrsnice, dobanovce i kaćku petlju.
Link to comment

Ok, to je 15 min od ns. Pazite na izlaz, on je kilometar - dva posle pumpe Minut. Ako ga promašite, ima da se vozate ohoho, jer drugog izlaza nema.

Link to comment

Paprikas je okej, ali krempite... auuuu, zavijanje na mesec dobre. I to kazem ja, koja nisam htela da konstatujem krempite nakon bledskih sto sam jela u detinjstvu kad smo odlazili tamo.

I dali nam stocic na terasici tik iznad reke, ma milina. Konobar malo nadrk, al ima dobre savete.

Link to comment

a sto smo videli udes danas mesalica za beton karin komerc se zakucala u gradski autobus tamo gde oni izlaze medju ljude,kod stadiona Vujadin Boskov..zakucao se u autobus po sredini,bocno,ulubio srednja vrata,razbio staklo,sebi ulubio prednji deo,masku..uopste mi nije jasno kako je to uspeo..starsno

Link to comment

Paprikas je okej, ali krempite... auuuu, zavijanje na mesec dobre. I to kazem ja, koja nisam htela da konstatujem krempite nakon bledskih sto sam jela u detinjstvu kad smo odlazili tamo.

I dali nam stocic na terasici tik iznad reke, ma milina. Konobar malo nadrk, al ima dobre savete.

I nama je bio konobar nadrk, ali nije imao dobre savete. I štekao je velike smuđeve za proverene goste. 

 

Krempite, auuuuuuu

Link to comment

saću i ja morati da overim te auuu krempite, fala forume. e sad, kad već tako sve to znate, jel zna neko gde su u našem gradu najukusnije šam-rolne? mljaaaac

Link to comment

saću i ja morati da overim te auuu krempite, fala forume. e sad, kad već tako sve to znate, jel zna neko gde su u našem gradu najukusnije šam-rolne? mljaaaac

Vracamo se iz pravca Kamenice ka Petrovaradinu, rucali kod Dace Ikodinovica (kul klopa, iako je prazno). Propustili slatkis i otisli po auuuu krempite. Dolazimo koleginica i ja, pita konobar da li zelimo da sednemo, mi kazemo, dajte nam devet krempita za poneti, zapakujte 3x3, za ukucane. Ovaj nas malo cudno pogledao.

Link to comment

I gde su najbolji klaker i promincle?

 

kod nesica u pasicevoj, al moras doci do 1985. godine. za to se javis dr emetu, ili herbertu dzordz velsu.

 

 

sto se tice krempita, manite dace, dorije i sl, u porti ima slackara, 45 din kom, uzmes oma celu onu tacnu 5*5. ne bi me iznenadilo da valjaju restoranima po gradu.

 

i kornet u sitiju, prvo klasican, onda vocni. 

Edited by Aće
Link to comment

nije da sam rasejah, ali daj tu "slackaru" na srpskom a ne engrsrpskom da se ne brukamo kad zabasamo tamo

 

edit: aaaaa, vi tako zovete poslastičarnicu! how quaint.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...