Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

šta raditi sutra u novom sadu kad si uglavnom živ?

osim ručati (gde?). tamo smo od 15h do uveče (mislim, vraćamo se do ponoći nazad). 

Link to comment

jesti majin indeks :fantom:

 

a mi jednom rucali riblji paprikas tamo na onom splavu odma preko mosta kad se krene na eksit, bio je odlican.

Link to comment

ručajte u Aqua Doriji (s petrovaradinske strane, odmah desno kad se pređe most Duga), ne znam kakva je klopa al je ambijent ok za nedelju popodne. predveče popijte pivo u Gusanu (pasaž Zmaj Jovine 4). u katoličkoj porti imate pub Berliner koji ima ok ponudu stranih/boljih piva. Irish Pub takođe ima dobru ponudu piva ali nije baš place za nedelju popodne. od kulturno-umetničkih dešavanja mislim da nema ništa. sledećeg vikenda počinje Cinema City i čini mi se da ima najbolji program do sada. ako želite da blejite na Dunavu, odvezite se do Ski-bara na ribarskom ostrvu. 

edit: u samom centru, na krovu tržnog centra Bazar postoji fancy club Giardino, možete i tamo da izblejite. ambijent je lep, klijentela je grozna al to vas kao turiste ne bi trebalo mnogo zgroziti :)


1902808_622659007810212_91120077_n.jpg

Edited by maheem
Link to comment

jesti majin indeks :fantom:

 

a mi jednom rucali riblji paprikas tamo na onom splavu odma preko mosta kad se krene na eksit, bio je odlican.

Aqua Doria. Dobar paprikaš, ali meni uopšte nije odgovaralo ono testo koje služe uz. Smuđ bio korektan. 

 

Najbolje krempite koje sam ikada jeo. 

 

Malo skuplje u odnosu na kvalitet i uslugu istog ranga drugde po Novom Sadu. 

Link to comment

mogucno, cim se predje most pa odma desno.

ne secam se uopste testa, mozda ga nismo ni dobili, ali riba sama je bila savrsena, i zacini su bili ko da sam ih ja stavljao, nista za dodati ni oduzeti.

Link to comment

jeble vas krempite.

sad bi pobio pola komsiluka za 1 par :(

Jbg, ja tamo na ručak idem samo zbog te krempite, šta da ti kažem.

 

I karađorđeva im je ok, inače, od neribe. Ostalo što sam jeo, meh™...

Link to comment

maheem, hvala ti do neba na trudu, spasao si dan :heart:

 

i drugim drugarima koji su pomogli, hvala. idem sad ovo da štampam, pa sve po uputstvu.

koji sam lik, forum mi organizuje more, forum mi organizuje vikende, postala sam nesamostalna osobica. 

al mi fino i stvarno sam vam zahvalna :)

Link to comment

odlične pice su u maloj kući, koja je u laze telečkog

+1

u Lazu telečkog možete uveče na cugu ali samo u prvi deo ulice gde su simpatični lokali Martha's Pub, Kuća mala, Čajdža, Babylon (trebao bi da ima dobar izbor vina). posle Babylona u drugom delu ulice je skroz druga priča.

 

Link to comment

Martin pab jedino znam u cijelom NS. Tamo smo nabasali pre nekoliko godina, i kad god sam u NS obavezno svratim. Kjut je skroz.

 

Rečima Belog Zeca: Zadocniću, o zadocniću. Odoh :)G

+1
u Lazu telečkog možete uveče na cugu ali samo u prvi deo ulice gde su simpatični lokali Martha's Pub

Link to comment

ja sam jednom sticajem čudnih okolnosti 7 dana ručao i večerao u Kući maloj :isuse:

nije loše mesto mada u njega više nikada neću ući.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...