Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

hrvatske obaveštajne službe, mrš majmuničino

 

a ovaj budaletina izgleda radi za vizantijsku obavestajnu sluzbu, samo mu niko nije rekao da ta vise ne postoji.

Edited by Berger
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

opet neki po difoltu nevini cigoš pucao na bahatog pandura jel tako daboviću  :fantom:

 

 

Da mogu, dala bih svoj život samo da policajac Ivan Mičić (25) preživi. Ako treba, sve ću svoje organe dati za njega... Žao mi ga je kao da je moje rođeno dete! Došao je mene da spase, a ta stoka ga je umalo ubila, ispričala je juče za Kurir Čamilja Eljšan (46), zbog koje je policajac Mičić došao na intervenciju, kada ga je teško ranio Čamiljin prijatelj Isuf Strana (56) iz Vučitrna. Eljšanijeva tvrdi da je Isuf bio ljubomoran i da ju je često tukao. Kobne subote, nakon što su doputovali u Novi Sad, Čamiljina sestra je videla modrice na njoj i zbog toga isterala Isufa iz kuće. http://www.kurir-info.rs/ispovest-policajac-dosao-da-me-spase-a-ta-stoka-ga-je-umalo-ubila-clanak-1331793

Link to comment

opet neki po difoltu nevini cigoš pucao na bahatog pandura jel tako daboviću  :fantom:

 

molio bih te da pojasniš kakve jebene veze ima što je napadač rom i da li su te roditelji ili okolina vaspitali da rome nazivaš "cigošima"?!

Link to comment

meni nema veze ali to i jeste problem jer kad uroš mišić kremira žandara onda je atmosfera putuj evropo ua sudija a kad oblokana čerga iz socijalnih gajbi oleši kerove e onda ko ih jebe šta provociraju manjinu dok pravi zijana :fantom:

 

jebote, zasto se ja osecam kao kreten kad god uopste moram da ukazujem na pogresnost idiotskih 'sada manjine imaju vise prava od nas' stavova? ne razumem o cemu ti uopste pricas. sta, uros (btw kakve on veze ima?) je pokusao da ubije pandura i svi su popizdeli (skoro svi) i sada je neki drugi kreten isto pokusao da ubije policajca i svi su opet popizdeli, ali si ti umislio da su svi rekli 'ma nema veze, kriva je policija' jer je napadac bio rom?! gde si ti video te 'pravda za isufa' grafite il sta vec? odakle poriv za ucitavanjem tako govnarskih stvari?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...