Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

to je glavni osnov za dobijanje prava, nisam jos proveravao jel ima game cheats. nadji negde babu/dedu rodjene do 920te. pitacu garija jednog sa faksa, poco time da se bavi, samo da dodjem do njega.
Ček bre, meni su baba i deda rođeni ovde 1907 i 1906? Jel to znači da ako naučim malo mađarskog mogu dobiti njihov pasoš? Fucking unbeliveble! Edited by radisa
Link to comment
Ček bre, meni su baba i deda rođeni ovde 1907 i 1906? Jel to znači da ako naučim malo mađarskog mogu dobiti njihov pasoš? Fucking unbeliveble!
da,bre :smoris: :smoris:
Link to comment

Mogu, ali, da li hoću?

Neću, mrzi me da se smaram sa učenjem mađaskog, a i mislim da mi sad to ničemu više ne može koristiti. Više sam zapanjen mogućnošću za tako nešto, nego željom da to uradim.

Link to comment
a ja mislio da je radisa pametan mladac od najvise 30 ljeta a kada procitah godista 1906 i 1907 za babu i dedu :o
Pa dobro, baba je tatu rodila sa 43 (1949), a kad me je tata dobio on je imao 26. Nisam ja baš tako mlad... Tu sam, kao idobar deo foruma, 35-40 godina...
Link to comment
Ček bre, meni su baba i deda rođeni ovde 1907 i 1906? Jel to znači da ako naučim malo mađarskog mogu dobiti njihov pasoš? Fucking unbeliveble!
Ne moraju biti Mađari? Jel to važi samo za Delvidek ili i za Ličko-krbavsku županiju?
Link to comment
Ne moraju biti Mađari? Jel to važi samo za Delvidek ili i za Ličko-krbavsku županiju?
Da ti je neko rodjen negde ovde je dosta... onda malo nastrebas par recenica i ides da Polazes Zakletvu! Ne odustaju od svog Fash projekta pa to ti je... Od pomaganja fasistickoj drzavi Srbiji vajde do sad nije bilo... Da probamo sa fasistickom drzavom Madjarskom sad? Napkelet_Vall%C3%A1si_t%C3%A9rk%C3%A9p.JPG
Link to comment

Razumem to za fašizam, ti znaš da mi je srce na levoj strani nego gledam čisto s praktične strane ja barem 1 mesečno skoknem poslovno do Londona i mnogo me smara ta procedura oko vize, pretpostavljam da Mađarima ne treba viza za uk?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...