Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

a od svih predlozenih za februarsku nagradu grada, dobice je odbornik fasisticke koalicije na vlasti. arhitekte, umetnici, dime, ostali, duvajte ga, vi cete to isto samo sutra, malo.

Link to comment

Nemojte tako. Ta vukojebina ima više življa no Novi Sad, a dala je i jednog od najvećih sinova revolucije - Andreja Gromika :D0800 222 579 je broj na koji se za 10 sec odjavljuje Bajatović. Zvao sam i DDOR. Lik mi je pročitao zvanično saopštenje u kom kažu da je nečuveno kako ih je Informatika odjebala i, što je još važnije, da osiguranje kod DDOR-a važi naredna tri meseca bez plaćanja. U međuvremenu oni će smisliti kako da povrate mušterije. Ja odjavio Sogaz i sad igram the waiting game.

Link to comment

bolje da su izabrali neki grad iz madjarske, jer se broj madjarskih drzavljana i podnosilaca zahteva za drzavljanstvo i pasos svakodnevno povecava. kursevi madjarskog jezika procvetali. moracu i ja malo da prosirim znanje uskoro.

Link to comment

nemam sad vremena. planiram tamo do kraja godine, ali u madji, jer je tamo u opstinama necekanje, a kod nas guzve i po 4-5 meseci cekicanja posle podnosenja zahteva. za pocetak skupi podatke o precima na osnovu kojih stices pravo, i vezbaj jezik, pod uslovom da vec ne govoris.

Link to comment

Idealno. Taman ću do tada savladati neke osnove, a papire većim delom imam. Sestra od strica je već dobila državljanstvo po istoj osnovi po kojoj ću ja tražiti. Pa kad stanem u red na Horgošu za EU citizens..

Link to comment
ima fora i da se ne uci ugrofashovski, ali je 150e vise.
Cuo sam da je to u poslednje vreme gotovo nemoguce, jer je madjarskim cinovnicima zapreceno radnim mestom.Moji prijatelji, blizanci, su razdvojeno aplicirali, pa je jedan dobio, a drugi nije madjarsko drzavljanstvo i ako nemaju pojma s madjarskim jezikom ni jedan.Prvi je isao s caletom i samo klimao glavom :lolol:.
Link to comment

pričao rus iz tog osiguranja na NovosadskojTv nešto kao da ne moramo da platimo,pa ko ne bude platio će mu stići ponuda na adresu opširna,da se razmotri i sl..koliko sam ga razumela,nešto na brzaka i na pola..

Link to comment

to je glavni osnov za dobijanje prava, nisam jos proveravao jel ima game cheats. nadji negde babu/dedu rodjene do 920te. pitacu garija jednog sa faksa, poco time da se bavi, samo da dodjem do njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...