Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ali, za ovo bih nekoga na robiju, da mogu:http://www.24sata.rs...ane/68907.phtmlhttp://blog.b92.net/...sadrzi-prevaru/Demanti Informatike je najurnebesniji deo: "Ako nekome smeta to što je jedna ruska osiguravajuća kuća prvi put dobila priliku da ponudi svoje usluge građanima Novog Sada, i ako neko još uvek smatra da ruskim firmama sa ćiriličnim znakom i sedištem u Novom Sadu ne treba dati šansu da posluju iako su konkurentnije u odnosu na druge, onda to treba otvoreno da kaže - navodi se, između ostalog, u odgovoru uprave JKP „Informatika“, bez demantija informacije."
ja brate ovo ne razumem :(do sada mi je stizao račun sa istom stavkom samo je u pitanju bila druga osiguravajuća kuća, konkretno DDOR, i to sam plaćao. u ponudi je spominjana druga usluga osiguranja ( 24h održavanje ili tako nešto) i to nikada nisam plaćao.decembarski račun ne sadrži nikakvu ponudu i nema nikakvu novu stavku. jedina razlika je u promeni osiguravajuće kuće. i sada čitam ove linkove i čovek kaže da to osiguranje ne treba da plaćam. ok, super. a što sam do sada to plaćao DDOR-u? što mi/nam nije skrenuta pažnja ranije na ovu stavku?
Link to comment

Koliko ja razumem sad su odmah uvalili osiguranje u Ukupno stavku. Pre ovog decembarskog racuna DDOR je stizao sa racunom ali uvek je bilo naglaseno da je to ponuda i bila je posebna stavka Ukupno sa ponudom. Sad je u decembarskom racunu ta stavka Ukupno sa ponudom prazna i valjda su isli na to da nece niko skontati da je osiguranje stana sad ubaceno kao osnovna cena a i po onim komentarima spominju da kao ako sad uplatis ovo osiguranje u decembarskom racunu pristajes da placas osiguranje i ostale mesece, mada to bi bilo bas previse a niti sitnih slova igde ima na racunu gde se to spominje (ili sam ja lose sklontao to oko prihvatanja/ne prihvatanja osiguranja).

Link to comment
Koliko ja razumem sad su odmah uvalili osiguranje u Ukupno stavku. Pre ovog decembarskog racuna DDOR je stizao sa racunom ali uvek je bilo naglaseno da je to ponuda i bila je posebna stavka Ukupno sa ponudom. Sad je u decembarskom racunu ta stavka Ukupno sa ponudom prazna i valjda su isli na to da nece niko skontati da je osiguranje stana sad ubaceno kao osnovna cena a i po onim komentarima spominju da kao ako sad uplatis ovo osiguranje u decembarskom racunu pristajes da placas osiguranje i ostale mesece, mada to bi bilo bas previse a niti sitnih slova igde ima na racunu gde se to spominje (ili sam ja lose sklontao to oko prihvatanja/ne prihvatanja osiguranja).
u ponudi su bila osiguranja drugog tipa: porodično osiguranje, 24h majstor, itd.stavka osiguranje stana/osiguranje imovine je na mom računu uvek bila u redovnim stavkama. moguće da je to neko (stan nije moj) platio u prošlosti kao posebnu stavku tj. ponudu pa su je oni kasnije ubacili u redovne stavke što je bezobrazluk i to ću da proverim u Informatici.znači Barsa i Giuseppe, OSIGURANJE STANA/OSIGURANJE IMOVINE niste imali u redovnim stavkama do sada već kao posebnu ponudu? aj molim vas pregledajte par računa iz prošle godine pa mi javite.
Link to comment
Konacno! Klerofash obelezavanje Racije koje smo mi Pravoslavni Srbi cekali sve ove godine! jedinstvo drzave, crkve, grada, sela, vladike i Fajgelja...
kad srbijanje dostigne danger level i oni ce bacati sa tog istog mesta. zaboravio si jedinstvo mantije i jumko socko maskirne uniforme209254_canak-01-tviter_f.jpg
Link to comment

Što se tiče računa: uvek išlo kao poseban papir, pa kad ga jednom platiš, onda - po tvojoj volji, jer si plaćanjem pristao na uslove - postaje deo redovnog računa.Ovo sada je čista, najčistija prevara. I uhvaćeni su redhanded, pa šta misliš, čemu onakvo saopštenje, sa sve ćirilicom? To je meni totalni lakmus, čim neko krene o ćirilici i srbstvu ugašenom, taj brate krade. Tako je i naš dični ministar Knežević, kad je bio apšen dok je bio u DS. Jedno vreme je ćutao kad ga uapsilo, a posle kreno da se dernja o patriotizmu i srpstvu, reko ovaj je kriv milijun posto. Doduše, posle ga pustilo, haha.

Link to comment

Jel ima neko da ne osigurava stan i zašto? Ako mahnem Rujama, da znam koliko je pametno da me posle mrzi da tražim novu osiguravajuću kuću, što je verovatni ishod.

Link to comment

Naravno da stan treba osigurati... Pa ako ti je ovo najjednostavnije, a ti udri. Ja bih za svoje novce ipak voleo da uporedim ponude, prokljuvim ko šta nudi, itakoto.

Link to comment

E to! Malo sam gledao ponudu Dunav osiguranja na primer i razlika u premiji je drastična. U korist Rusa. Sa druge strane, Bajatović je predsednik nadzornog odbora Sogaza d.o.o. tako da mogu da suck a bag of dicks. DDOR here I come.

Link to comment

Sad ja nisam razumeo, ko je tu bolji, Rusi ili DDOR? Nisam još ništa stigao da pogledam. Principijelno, ako su Rusi toliko bolji, što onda nisu dali komparativne ponude, pa onda pošteno, ko za šta zalegne?Nije mi jasno ni šta se desilo sa DDOR. Maločas mi je kolega pokazivao račune za novembar i decembar, i reče da je rata za DDOR koju je on redovno (svojevoljno) plaćao samo nestala sa osnovnog računa, a pojavili se Rusi, i niko ga nizašta pitao nije. Meni je to potpuno nečuveno: šta sad sa osiguranjem kod DDOR? Prestalo, pojeo vuk magarca??Da sam ja DDOR, valjda bi ih tužio. Ili je tu pala neka kinta da ćute, a potrošače / građane tko yebbe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...