Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Dosadašnji v.d. direktor "Čistoće" Dragan Božić imenovan je sinoć na sednici Skupštine grada za v.d. direktora "Vodovoda", umesto Vladimira Jelića, koji je podneo ostavku iz, kako je naveo, moralnih razloga jer je suprugu zaposlio u tom preduzeću, a to je učinio i u ZIG-u gde je prethodno bio direktor.Umesto Božića, za v.d. direktora "Čistoće" imenovan je Vladimir Zelenović.Nova direktorka Pozorišta mladih je Tijana Delić.Milan Paroški imenovan je za v.d. direktora Istorijskog arhiva grada, a nakon konkursa dosadašnji v.d. direktori Agencije za energetiku Branislav Bandić i Apotekarske ustanove Novi Sad Slobodanka Mihailović imenovani su za generalne direktore.Nakon konkursa, za direktora Zavoda za zdravstvenu zaštitu studenata izabran je dosadašnji v.d. direktora Veselin Dickov.
Link to comment

upravo sam cula nekakve the frajle, muzicki starosadizam :Dcudi me da se u boki jos nisu pojavile neke takve the lajone&kundurice, samoproklamovane nasljednice admiralskih porodica ili slicne jadnosti

Link to comment
upravo sam cula nekakve the frajle, muzicki starosadizam :Dcudi me da se u boki jos nisu pojavile neke takve the lajone&kundurice, samoproklamovane nasljednice admiralskih porodica ili slicne jadnosti
moja keva se u njih zaljubila. fali ih onoliko i salje mi linkove da cujem. kaze fine i kulturne i fakultet zavrsile i nisu obnazene i ne kreste nego lepo pevaju. zena odlepila potpuno. kaze, jos od gabi novak joj se niko nije toliko svidjao. pa ti vidi!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...