Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

"dani zlatibora na novosadskim pijacama" u organizaciji "tržnice"...juče bilo na detelinarskoj, danas na ribljoj pijaciotići ću da vidim ko izlaže, da li su došle baš "face", ili je neka folirancija

Link to comment

šta znam, recimo stojanovići, ne "zlatiborac", nego rođeni brat, neko od šopalovića, mada, podosta ih znam iz viđenja...bio i video, jeste zajebancija

Edited by mire
Link to comment

Bice Sopalovici sa dve predstave.Zlatiborac, ta komercijala zlatiborstva, nastupice na Mejn Stejdju a Etno-fusion stage rezervisan je za demo-kajmake i underground sunke u produkciji Mlade Zlatiborske Scene cije zvezde u usponu susvakako Baba Zora i Dragan brka. Dolaze samo u komplet-lepinja sastavu a ne kao ceo meni,

Link to comment

Ma bili samo jedni hranopismeni, neki iz Kačera, solidno mesište, a ostalo četvoro truba...polupropali bojovići, neki likovi iz, kao, sirogojna, i dva štanda sa tužnim pokušajem pakovanja nebašnajboljih mlečnih proizvoda u plastikua "zlatiborac" je sranje, svakako

Link to comment
Bice Sopalovici sa dve predstave.Zlatiborac, ta komercijala zlatiborstva, nastupice na Mejn Stejdju a Etno-fusion stage rezervisan je za demo-kajmake i underground sunke u produkciji Mlade Zlatiborske Scene cije zvezde u usponu susvakako Baba Zora i Dragan brka. Dolaze samo u komplet-lepinja sastavu a ne kao ceo meni,
:lolol:a na safalada stejdžu, redovni član sanu ljubomir simović čita uputstva bogorodice trojeručice hilandarske za izradu kolagenih creva za gril i sveže kobasice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...