Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

E da, jedno vreme tipa 6 meseci do godinu dana nije nijedan bioskop radio jer se Arena renovirala, a Jadran su već bili zatvorili...Ali tad nije bilo projekcije, uopšte...
Pre par godina Beograd je bio jedini grad u Srbiji koji je imao bioskope koji su radili. I to uopšte nije bio kratak period.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Link to comment
možda ti ljudi,tj njihovi rodjaci iz nsa imaju 20tak godina pa je njima taman taj period bez bioskopa ,,nikad,, u njihovom životu
Pa jbg, ja sam u Jadranu bio sa mojom ženom, par puta, čak i posle venčanja... Znači, radio je bar do 2008... Teško da je od tada prošlo 20 godina...A i u Areni sam bio par puta u poslednjih par godina...E sad, Narodni je stvarno zatvoren početkom 90ih... ALi, Jadran je (posle googlanja) radio bar do 2011, a Arena radi li radi i dan danas...
Link to comment
...Imao je 3 bioskopa u centru (Arena, Jadran i Narodni)... I na SPENSU je 90ih osposobljena jedna sala, par godina pošto je Narodni zatvoren......
dok sam ja bio u novom sadu bio je i bioskop u zgradi prekoputa dunavskog parka, na google earth-u vidim da se sada zove sokolski dom ili tako nešto.
Link to comment
dok sam ja bio u novom sadu bio je i bioskop u zgradi prekoputa dunavskog parka, na google earth-u vidim da se sada zove sokolski dom ili tako nešto.
Jao, jeste, zaboravio sam na Dom KUlture...On je ugašen tu negde, kad i narodni, ali, totalno sam ga smetnuo sa uma, jer on još nečemu služi... Za dečije predstave, uglavnom... I, nisam siguran, ali gostovanja beogradski pozorišta su jedno vreme bila tamo, ne znam da li je još uvek tako...
Link to comment
Pre par godina Beograd je bio jedini grad u Srbiji koji je imao bioskope koji su radili. I to uopšte nije bio kratak period.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
to nije tacno iako su mnogi zatvoreni.
Link to comment
Bila je još jedna sala u koju su nas vodili na "školske predstave" (Blues Brothers, Star Wars...) , bila je između Trifkovićevog trga i SNP, samo sam zaboravio kako se zvala...Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
ijaoo...sad sam se setio! i nas su vodali na Blues Brothers predstavu u SNP, a u bioskop smo bili na nekom maratonu, 3 filma jedan za drugim, sećam se zadnji je bio Krokodil Dundee pa sam sa društvom izdržao. Nešto mi danas to zvuči nenormalno. Maltretiranje dece... tj. mene.. tj bivših nas...dao bih 500 dinara (sam sebi) ako bi se setio koja su bila prva 2Sent from my Dick using Tapatalk 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...