Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

prosle godine je npr novi sad i puteve cistio i karin komerc, oni sami verovatno imaju vise masina od grada, ove godine najo. gradonacelnika ne jebe niko, mada ne znam da li postoji jos uvek obaveza da svi stave na raspolaganje masine i mehanizaciju, prosle zime je vazilo to, a sad tupani valjda nisu ni trazili. doduse i ako budu, znam par sigurnih mesta gde ce biti odjebani.

Link to comment
prosle godine je npr novi sad i puteve cistio i karin komerc, oni sami verovatno imaju vise masina od grada, ove godine najo. gradonacelnika ne jebe niko, mada ne znam da li postoji jos uvek obaveza da svi stave na raspolaganje masine i mehanizaciju, prosle zime je vazilo to, a sad tupani valjda nisu ni trazili. doduse i ako budu, znam par sigurnih mesta gde ce biti odjebani.
uuu, nemoj o dubroji, pa šta mu žuti dopustiše još i u dupe da ih ljubi, obaška mehanizacija...
Link to comment

imaju i ovi svoje dubroje, kalabe, cestice, koji fakturisu gradskim firmama za masine i radove bolje nego kolubara, pa nesto ne vidim da pomazu

Edited by garoviks
Link to comment

ja kao necu kolima, pa krenem na bus, uredno ocisceno tacno tamo gde stanu buska vrata, ali zato doci do tog mesta i prici stajalistu sa bilo koje strane, to nek misli onaj kome treba autobus. govnari obicni.

Link to comment

to i ja videh, sramota me, ali umreh od smeha...mada, zastadoh kod futoške kad sam video "probijanje" u bus, i tako bućnuh u bljuzgosneg da pomislih da me bog kaznioedit: jeee, videh grtalicu u narodnog fronta

Edited by mire
Link to comment

Prosle zime je bila proglasena vanredna situacija i onda ne smeju da odbiju...Cak mislim da je konkretno zbog toga i bilo proglasenje vanrednog stanja....

Link to comment

Meni izgleda ok, s obzirom da je sneg padao u 3 od poslednja 4 dana. Držim se bulevara, ne treba očekivati ne znam kakvo čišćenje ostalih ulica.Van puteva ne znam, ne idem peške.

Link to comment

dok se 80% grada davi u snegu, tri bagera i dva kipera sklanjaju sneg preko puta bazara, da moze govno od parking servisa sto pre poceti da naplacuje. inace, stidljivo su objavili kako se do 17. dec ne naplacuje parking, ali zato onom ko to nije cuo/procitao uredno skinu pare za poslatu poruku.

Link to comment

btw, u svim novosadskim jkp od jutros ekipe iz klinickog centra sprovode testove na drogu, mokraca, lakmusi razni i sl.a nevezano za to, zadrigli "romsko" - spo-vski krmak tomislav bokan ima nesto da izjavi

Edited by garoviks
Link to comment

ne fali nista, ali jedan test kosta minimalno 60-70 evra. ali sta je to za A+ rentabilne firme poput cistoce, gsp, toplane...testiranje na lopovluk, neradnistvo i parazitizam odlozeno do daljnjeg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...