Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

neka ih iskljuce. neka uzimaju obezbedjenje unapred velikim korisnicima, menice, sta god, dozvoljeno im je. neka umesto 350 imaju 150 zaposlenih koliko je optimalno. necu zaliti ni pravdati nijedno javno preduzece, nikad.

Link to comment

Sud za prekršaje?Odakle dolaziš? Mislim, sa koje strane prilaziš Futaji? Od centra ili od Naselja?Sve jedno, kreni prem ŽStanici, parkiraj auto negde posle prvog semafora od Futoške prema ŽStanici, i pređi ulicu... Pored Aleksandrove zgrade, nalazi se prekršajni sud...Srećno...

Edited by radisa
Link to comment

Mapa jede govna, imali smo priču o tome, pre 2-3 strane, kad sam ja išao kod sudije za prekršaje...To je bilo nekad...Dakle, kod pijace skreni levo(ako dolaziš od naselja), vozi do sledećeg semafora... Posle semafora, sa leve strane je Aleksandrova, mega ultra džidži-midži zgrada, a pored je jedna mala belo-siva zgrada... E, to je sad sud... Videćeš tablu na kojoj piše Prekršajni sud...Uđi, poni se na prvi sprat, skreni desno, i nađi broj 113... Kucni na vrata da si stigla, brzo će biti gotovo...

Link to comment

ahaaa..nisam videla tvoj edit..sad mi je jasno..tu je pre bila neka banka..a nije mi jasno zasto nisu ispravili adresu na pozivu jer ocigledno da tu nije broj 58...i sada npr da sam samo konsultovala mapu i da nema tebe ja bih zakasnila jer bih otisla skroz tamo pa skroz nazad...uzas!

Link to comment
ahaaa..nisam videla tvoj edit..sad mi je jasno..tu je pre bila neka banka..a nije mi jasno zasto nisu ispravili adresu na pozivu jer ocigledno da tu nije broj 58...i sada npr da sam samo konsultovala mapu i da nema tebe ja bih zakasnila jer bih otisla skroz tamo pa skroz nazad...uzas!
Ne, na pozivu je dobra adresa, nije dobra adresa na google-u( i drugim mapama)... :) Neparna strana je ta gde je stadion Vojvodine...
Link to comment
KOGA VI ZAJEBAVATE?„Zimska služba Novog Sada nastaviće neprekidno dežurstvo i praćenje meteoroloških kretanja, kako bi bila spremna da odmah reaguje, saopštio je danas gradski Štab za vanredne situacije. Gradonačelnik Miloš Vučević pohvalio je Zimsku službu i izrazio zadovoljstvo radom celokupnog ljudstva na terenu tokom vikenda kada su u gradu pale značajne količine snega.“Eto, baš tako je saopšteno…Što znači da smo svi mi koji živimo u ovom gradu zapravo potpuno blesavi. Jer vidimo ono što ne postoji: zatrpane ulice po kojima vožnja izgleda kao da vozite po upravo uzoranoj njivi, jedva očišćene glavne bulevare sa debelim naslagama leda, parkinge sa kojih je nemoguće isparkirati automobil, parkinge u centru koje umesto da uređuje zapravo uneređuje JP Parking servis, pauk-kamione koji i po ovim uslovima uklanjaju „nepropisno parkirana vozila“, trotoare po kojima se krećemo brzinom puževa, sve pazeći da nam se na glavu ne sruči omanja lavina snega sa zgrada i kuća ili nas po sred tintare ne strefi ledenica…Predrag Marić, glavni operativac za ovakve vanredne situacije u MUP-u Srbije, izvinio se Vojvođanima jer je sneg, gle čuda, iznenadio putare. I oni su, kao, uložili maksimum napora. Pa su ljudi proveli po 12, 15, 18… sati u kolonama na vrlo nezgodnom planinskom prevoju kod Bačke Topole, na zloglasnom Feketiću, spram kojeg mu Alpe dođu kao livada… Prevrnute cisterne, preprečeni kamioni, šleperi, umesto jednostavne zabrane saobraćaja za iste. A onda, kada se „autoput“ kao raskrčio, građane je čekala sledeća prepreka: naplata putarine! I 48 sati nakon što je sneg bio prestao da pada, „autoput“ između Beograda i Novog Sada pretvorio se u opasnu magistralu sa jednom jedinom nikako očišćenom trakom… Kažu da je od svih osam bagera, kamiona i ostale mehanizacije za čišćenje autoputa, svih osam bilo ostalo zaglavljeno u snegu. I svi vlasnici tih putarskih preduzeća su, eto, završili u zatvoru. Pa je Vučić poslao tenkove da nas malo pročiste. U skladu sa starom tradicijom da se tenkovima rešavaju problemi.Ako je iko uopšte i sumnjao, sneg je zaista opravdao onu poslovicu da ne pada da pokrije breg već da svaka zver pokaže svoj trag. Sneg je, zapravo, pokazao da u državi Srbiji o bilo kakvom sistemu ne može biti ni reči… Odnosno, da država Srbija ovde uopšte i ne postoji, sem da bi smetala…
Link to comment

Sad se na RTV Maric iz sektora za vanredne situacije iskenjao po svima u tim firmama koje su zaduzene za puteve (doduse uglavnom je mislio na one vece puteve van gradova).Kaze :Prave se bre ludi zovemo ih telefonom , a oni kao da su sa marsa...BTW. sef pokrajinskog staba je Jesic....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...