Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

tamo bio pre taj sud, sad je komunalna policija.inace, komentar sa 021 na tekst u kojem izmedju ostalog pise da kurina sa 6 razreda osnovne ima platu 135.000 din
Gospodin Kurina je sekretarici rekao (recimo da mi je izvor drugarica sekretarice, daklM druga ruka), kada miu je ona rekla da će mu plata biti oko 130.000': "Uuuu, to je puno. Ako je to tako daću tebi nešto, meni tolike pare ne trebaju. 40-50000 je dosta"...I to nije rekao u šali, nego mrtav ozbiljan...
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne padaj na tu pricu. ima velikih dugova, ali zato jer niko nije hteo da reaguje dok su bili mali, ili zato sto se i dalje pruzaju usluge onima za koje se zna da ne mogu da ih plate (pola industrijske zone npr sa raspalim firmama), pa su takvi dugovi nenaplativi. nije popularno da jp nekom blokira racun, gube se glasovi, ali je zato popularno da radnici imaju privilegije, nagrade, placene lekare privatne, megatrendove razne o trosku firme...cistoca isto radi, pausalno cepa i onima za koje sigurno znaju da nikad nece naplatiti, time samo lazno predstavljaju bolju sliku, kao duguje nam neko. to sto nikad nece dobiti te pare, nema veze.

Edited by garoviks
Link to comment
ne padaj na tu pricu. ima velikih dugova, ali zato jer niko nije hteo da reaguje dok su bili mali, ili zato sto se i dalje pruzaju usluge onima za koje se zna da ne mogu da ih plate (pola industrijske zone npr sa raspalim firmama), pa su takvi dugovi nenaplativi. nije popularno da jp nekom blokira racun, gube se glasovi, ali je zato popularno da radnici imaju privilegije, nagrade, placene lekare privatne, megatrendove razne o trosku firme...
Nemam šta da padnem na priču, imam uvid u dosta dugova toplane... Hajde, naplati dug od 20 miliona od FK Vojvodine? Naplati bilokakav dug od FK Vojvodina, a ne takav... A takvih je još...Inače JP ne može da blokira račun, ali, sad ima ko može na njihov zahtev i to se radi (uveliko, veruj mi)... Ali, ima stvari koje niko neće da radi(kao ovo gore)... I ne treba zameriti ljudima... Edited by radisa
Link to comment
Nemam šta da padnem na priču, imam uvid u dosta dugova toplane... Hajde, naplati dug od 20 miliona od FK Vojvodine? Naplati bilokakav dug od FK Vojvodina, a ne ...
Zlo mi bude od ovakvih priča.. ne mogu da smislim nijedan razlog da se bilo koji klub održava živim a da pravi toliku štetu.
Link to comment

@radisatoplana je sa hotelom park kompenzovala vojvodinu, za titove salone, zurke i vecere, pitaj prethodnu upravu toplane zasto je tako radila, a jos bolje pitanje je zasto im nisu iskljucili grejanje, sto bih ja prvi uradio. druga stvar, svaku tuzbu za neplacanje redovno dobijaju i sledi prinudna naplata, a kod onih za koje imaju menice blokirati je jos lakse. medjutim, prethodna uprava je samo spensu dva puta pustila menice, i to zbog politickog kurcenja, a ne zbog ideje da se zaista naplati. prethodni ojadili, novima zao sto nema ni pincike da se i oni omaste.

Link to comment

@Garoviks...Na nekim dužnicima niko ne sme da radi prinudnu naplatu, to je ono što pokušavam da ti objasnim... Na dug od 20M dinara, izvršitelj je dobar oko 1M, pa nijaden od 8(u stvari za 4 znam da su odbili, a pošto je priča još aktuelna, pretpostavljam da ni ostali nisu hteli) novosadskih neće da uzme, po cenu da nikada ne dobije nijedan predmet više od Toplane, nikada... Jel' razumeš? Džaba presude, zakoni, kuci-palci, ljudi neće da stavljaju glavu u torbu ni za 10K evra... I spremni su da izgube još oohoho para...A samo privatni izvršitelji mogu da rade izvršenja za JP...To je nama naša država dala... Ljude iznad zakona, ljude koji sve mogu i kojima niko, pa ni država niti hoće niti može da stane na put...

Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...