Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

koga pitas? ne znam sta su. one su...nesto novosadski, ne razumem to.ja sam imao tu cast da mi Frajle urlaju na uvo u avionu iznad Lamansa, osecao sam se kao ono dete u "Airplane!" kome pevaju "High Hopes" (neka druga je pesma, ne znam zasto sam umislio da je ta) i gitarom mu pokidaju infuziju.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

frajle su transfer neprijatnosti na vise nivoa, ne znam sto vasudeva misli da ova glumi, ona je vise neki balkan reunion berlinske tezge akustik, bas i nije hipsterkakoga zanimaju pevaljke i sise ok, ja govorim iz svog ugla

Link to comment
I live now in BERLIN,i play in Bars,Restaurants,Smaller Clubs,so you can BOOK ME and i can play everywhere you need me.I have a large repertoire of JAZZ standards,BLUES,FUNK,SOUL,REGGAE,BOSSA NOVA,some LATIN,FLAMENCO,and of course BALKAN MUSIC:)Thank you
tezgari i zivucka u berlinunista pretenciozno ni narocito...svira i pjeva gde god je pozzovu..
Link to comment

povlacim rec. meni se ovo ucinilo kao neki Zoe-Kidah-srece-Tomu-Zdravkovica-u-Pozoristu-Sesira koncept.sad me grize savest :cry:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Sirote životinje, umesto da noću spavaju idu da pasu po Novom naselju i nahrane se. :cry:Dođe mi da im odnesem koju kocku šećera i voće (valjda jedu to?), ma kupio ih im i zob ako ima u nekoj radnji. Jedino što ne znam da li će se i kada ponovo pojaviti med zgradama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...