Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

dobih mejl danas

Poruka:Zdravo Talenti Srbije.Obavestavam vas, da smo jucer (17.Septembar) otvorili prvu trgovinu Talenti u Srbiji.Nadjete nas u centru Novog Sada na adresi Pavla Papa 4 (Iza Hotela Centar)U trgovini mozete naci siri izbor artikla nego na sajtu a takodje imamo posebno odelenje didaktickih drvenih igracka za najmanju decu (od 12 meseci - 7 godina)Vec sad vas obavestavam, da u oktobru krecemo sa radionicama zongliranja koje ce se odrzavati ispred trgovine.Za sve one koji dolazite do trgovine sa avtom javljam da mozete parkirati odmah ispred trgovine.Toliko za sada i nadam da se uskoro i vidimo :)Pozz,Ekipa Talenti.rsP.S. slike trgovine mozete videti na nasem FB profilu: www.facebook.com/www.talenti.si
od njih sam kupila frizbi ali imaju još svašta nešto lepo i zvuči skroz zanimljivo :)http://www.talenti.rs/index.php?&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=28 Edited by ivy
Link to comment

Maca novi upravnik Pozorišta mladih?

Glumac Dragan Marinković, čiji je nadimak Maca, najveći je kandidat za novog upravnika Pozorišta mladih, saznaje 021.Maca dolazi kao kadrovsko rešenje Srpskog pokreta obnove umesto dosadašnjeg direktora Zorana Đerića kojeg je na to mesto postavila DS. Imanovanja novih direktora gradskih ustanova i institucija očekuju se uskoro.
:isuse:
Link to comment

Povuče se Mazza... Štajaznam, ne gledam inače te velike bratove i slične budalaštine, a juče sam odgledao Zečevićevog "Neprijatelja" i Maca me prilično ugodno iznenadio ulogom.E sad, za to njegovo antiratno angažovanje nisam čuo. Dajte neke informacije... ako je uopšte važno, sada kad se posle odijuma povukao.

Link to comment
E sad, za to njegovo antiratno angažovanje nisam čuo. Dajte neke informacije...
jednom je sprecio Milosa Bojanica da izmaze govnom uzglavlje kreveta Krkiju iz Bend Benda i zaustavijo krvoprolijuce...
Link to comment
Povuče se Mazza... Štajaznam, ne gledam inače te velike bratove i slične budalaštine, a juče sam odgledao Zečevićevog "Neprijatelja" i Maca me prilično ugodno iznenadio ulogom.E sad, za to njegovo antiratno angažovanje nisam čuo. Dajte neke informacije... ako je uopšte važno, sada kad se posle odijuma povukao.
http://www.youtube.com/watch?v=bimDE2zV9GA&feature=relmfusrbomrzac™...samo zbog ovog napusavanja bojanica i srbovanja bi ga trebalo za ministra kulture a ne direktora tamo nekog pozorista za decu...
Link to comment
boraotic.jpgMoj dobri kolega Otić Boraobilazi predele Panonskog mora.Da izbegnem razna TV sranjaodgledam turu "5kazanja",emisiju punu fazona i fora!(naravno, kolega čita moju knjigu "123 lika u formi limerika" i toplo vam preporučuje da je naručite :) ) Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...