Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ti Šermi mrziš BG?
naravno da ga mrzim. traume iz srednje, kad su mi se svi smejali sto sam iz cha cha chabilo je ok da si sa konjarnika ili zarkova ali uopste nije bilo kul da si iz borce
Link to comment
A ne znam šta je true NS spirit. Kada ne voliš da budeš okolnostima primoran na razgovor?
Kada bolje razmislim, nisam sigurnan da tako nesto uopste postoji.. Edited by Berger
Link to comment

Deca bas umeju da budu surova, kod nas je u osnovnoj bio jedan ludi Sale koga su mnogi voleli da maltretiraju, on je bio miran samo malko poremecen, tesko pricao, odvajao se, uvek sam i sl., i uvek je bilo onih koji ga mucili, sad kad se setim jebemti bas mi zao, jedared mu i majka dolazila u skolu da se zali, al sta ces ne razumeju to djeca. Secam se u nekom 5 razredu isli na sistematski, samo nase odeljenje, ono on dosao sa nama. Poskidali se mi u gacke i cekamo na red ravna stopala, testisi i sl. ono kad se ludi Sale skinuo, maljaaav- ko majmun, noge, iz gaca, po stopalima ko hobit, pa jebem ga mislim da je bio dlakav i po ledjima, a mi ko pilici. A bas mi ga zao sad majku mu ludu dlakavu. Tako da sad potpuno razumem mrznju druga shermana.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
i ne treba da stopiras. pusti ti FSS, ona je pancevka, njih uce da stopiraju jos od malih nogu. kad napune dovoljno godina da podignu prst, roditelji ih ostave na pancevackom mostu, odu autom kuci i cekaju da priroda izvrsi svoju selekcijuzato su pancevci tako uspesni u velikom gradu, samo najjaci su ostali
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...