Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

misliš da li kasne i to? prošlog vikenda sam išla vozom u 19:29, on je stigao normalno na vreme i to, ali pre toga je trebalo da ide jedan brzi u 19:20, al je on kasnio 90 minuta :S

Link to comment

nabaci kupaci, udji na strandu u dunav, zaplivaj, i dok si rekao plop eto te u zemunu na lidu, ili u borci na sejselimato ti je najtacniji i najjeftiniji prevoz od ns do bg. a mozda ustopiras i neku ekipu sa gliserom.tako ustedis i onda imas para za nazad busom.

Link to comment
nabaci kupaci, udji na strandu u dunav, zaplivaj, i dok si rekao plop eto te u zemunu na lidu, ili u borci na sejselimato ti je najtacniji i najjeftiniji prevoz od ns do bg. a mozda ustopiras i neku ekipu sa gliserom.tako ustedis i onda imas para za nazad busom.
Odlična ideja! I rekreiram se usput tako što plivam - dupla korist.
Link to comment

nije Sejlorka za stop. ako bi naisla na nekog na ideoloski drugoj strani(a takvi samo i voze stoperke), posvadjala bi se sa njim dok si rekao srebrenica, pa bi je ovaj nogirao iz auta u nekoj vukojebini, gde bi je seljaci izboli vilama kad bi i sa njima uletela u raspravurealno Mojo je potpuno u pravu. koji ces u beogradu...

Link to comment
nije Sejlorka za stop. ako bi naisla na nekog na ideoloski drugoj strani(a takvi samo i voze stoperke), posvadjala bi se sa njim dok si rekao srebrenica, pa bi je ovaj nogirao iz auta u nekoj vukojebini, gde bi je seljaci izboli vilama kad bi i sa njima uletela u raspravurealno Mojo je potpuno u pravu. koji ces u beogradu...
Ustvari prvi razlog je to što sam gledala previše filmova i emisija o serijskim ubicama/silovateljima. Drugi razlog je to što ne volim da sam primorana da pričam s ljudima.
Link to comment

i ne treba da stopiras. pusti ti FSS, ona je pancevka, njih uce da stopiraju jos od malih nogu. kad napune dovoljno godina da podignu prst, roditelji ih ostave na pancevackom mostu, odu autom kuci i cekaju da priroda izvrsi svoju selekcijuzato su pancevci tako uspesni u velikom gradu, samo najjaci su ostaline volis da te siluju, ne volis da pricas....fakat si komplikovana...

Link to comment
Ustvari prvi razlog je to što sam gledala previše filmova i emisija o serijskim ubicama/silovateljima. Drugi razlog je to što ne volim da sam primorana da pričam s ljudima.
Haha, priznaj da je realno samo drugi razlog the razlog - true ns spirit, prvi je tu vise da oboji pricu :naughty:
Link to comment
Haha, priznaj da je realno samo drugi razlog the razlog - true ns spirit, prvi je tu vise da oboji pricu :naughty:
edit: Ma lupam. Ne bih se uopšte dovela u situaciju da putujem stopom, pa ne mogu sa sigurnošću ni da tvrdim šta bi mi tad bilo u glavi.A ne znam šta je true NS spirit. Kada ne voliš da budeš okolnostima primoran na razgovor? Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...