Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ajde opet da napišem, možda nisam bio jasanima prosjaka kod mene u kraju, a verujem da nije jedini kraj sa prosjacimai jednako teraju neoprane i dronjave srbe (tj ne znam da li su baš srbi, možda su i drugih nacija) i rome, ako od njih nemaju vajdukao što ih jednako i ugošćuju ako su gosti
e kurac ce ti proci ta prica odje, prijatelju.
Link to comment
e kurac ce ti proci ta prica odje, prijatelju.
opa, postadosmo prijateljiznači netačno je šta sam napisao, vole gazde kafića, kladionica itd prosjakeja to nisam znao, pa sam eto pogrešio
Link to comment

pa dobro, mene i dalje zanima alternativa babinoj odluci...jedino što pročitah je "ja znam šta bi pristojan čovek uradio"dočim isti kaže da želi smrt u mukama, ne sećam se tačnog broja, recimo 200 ljudi koji nešto klikću

Link to comment
opa, postadosmo prijateljiznači netačno je šta sam napisao, vole gazde kafića, kladionica itd prosjakeja to nisam znao, pa sam eto pogrešio
nismo prijatelji, tako te zovem od miloste, a ti ironiju ne bi primetio da te zgaze kola hitne pomociajmo sad ozbiljno, sta bi vlasnik igraonice trebao da uradi?a sta bi trebao da uradi u slucaju da su u pitanju smrdljivi srbi?jebote, muka mi je od internet aktivizma. Edited by ToniAdams
Link to comment
nismo prijatelji, tako te zovem od miloste, a ti ironiju ne bi primetio da te zgaze kola hitne pomoci
to je zato što sam glup
Link to comment
dočim isti kaže da želi smrt u mukama, ne sećam se tačnog broja, recimo 200 ljudi koji nešto klikću
pa želim. i am not nice. pokušavam da budem skroz ravnodušan prema stvarima na koje ne mogu da utičem, ali mi ne ide.
Link to comment
ajmo sad ozbiljno, sta bi vlasnik igraonice trebao da uradi?
Sta da uradi? Da postuje zakon, nista vise, nista manje. Nije napisao da je terao prljave ljude, napisao je da tera Rome zato sto se neki ljudi zale da im Romi smrde. Koji aktivizam? Rec je o postovanju zakona koje je donela legalno izabrana vlast, a ne neki crusade.
Link to comment
ajmo sad ozbiljno, sta bi vlasnik igraonice trebao da uradi?a sta bi trebao da uradi u slucaju da su u pitanju smrdljivi srbi?jebote, muka mi je od internet aktivizma.
Kao klinci meda i ja smo stalno žickali lovu u rupi na kališu. I redovno smo bili terani, a nekad i najurivani. Tako da imam lični animozitet danas prema takvim mestima. Vlasnik igraonice ne može ništa da uradi osim onog što sada radi. Terali su žicaroše onda, teraće ih uvek.Uopšte ovde ne vidim neku novu ili veliku temu za diskusiju.
Link to comment

ok, mozemo sad u krug po stoti put, a mislim da je besmisleno buduci da znam da me dobro znas, a i ja tebe.trenutno selektivno citas i pripisujes, sto bi vi mladi rekli, ucitavas, nesto sto uopste ne mora biti slucaj.edit: vasou

Edited by ToniAdams
Link to comment

aha, pokretač priče je rekao "žicaroši" :isuse: aman ljudi nije u redu terati Rome zato što su Romi. to što je kod nas to postalo normalno, ne znači da je OK.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Sta da uradi? Da postuje zakon, nista vise, nista manje. Nije napisao da je terao prljave ljude, napisao je da tera Rome zato sto se neki ljudi zale da im Romi smrde.
а да прочиташ опет?
Link to comment
aha, pokretač priče je rekao "žicaroši" :isuse: aman ljudi nije u redu terati Rome zato što su Romi. to što je kod nas to postalo normalno, ne znači da je OK.
ne zajebavaj vasimire.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...