Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

apropo slučaja McDonalds, pokušaću da dam sliku iz drugog ugla. Kao privatnik se susrećem sa istim problemom, naime imam internet igraonicu u koju naravno dolaze i cigančići, deca sa ulice. Ja ih prvi nahranim i dam im pare kad ih sretnem u gradu, čak su zimi spavali kod mene (u igraonici). Međutim, ostale mušterije su počele da se žale na njih: smrde, prljavi su, ljudi se plaše posle njih da koriste računar.. I šta ja sad treba da radim, gubim stalne mušterije zbog njih, teška srca priznajem ali moram da im zabranjujem da dolaze da bih održao posao.

Link to comment
vidim potencijalni 39:39...pure fun
Biće baš zanimljivo. Jedina šansa da SNS napravi vlast u Novom Sadu jeste da kupe nekog DSovca ili Ljigaša. Jer ako nemaju na svojoj strani radikale, kao što oni to tvrde, ne može im pomoći ni nova odbornička grupa svi za Novi Sad. Od mene imaju podršku samo za nove izbore i ništa više.edit: Malo sam se preračunao, mogu sa tom novom grupom i bez radikala. Onda imaju 41 odbornika. Samo što, ukoliko me sećanje dobro služi, DSS, SNS i Dveri su izjavili posle izbora da nema šanse da prave većinu sa RDSom. Edited by chenejac
Link to comment
apropo slučaja McDonalds, pokušaću da dam sliku iz drugog ugla. Kao privatnik se susrećem sa istim problemom, naime imam internet igraonicu u koju naravno dolaze i cigančići, deca sa ulice. Ja ih prvi nahranim i dam im pare kad ih sretnem u gradu, čak su zimi spavali kod mene (u igraonici). Međutim, ostale mušterije su počele da se žale na njih: smrde, prljavi su, ljudi se plaše posle njih da koriste računar.. I šta ja sad treba da radim, gubim stalne mušterije zbog njih, teška srca priznajem ali moram da im zabranjujem da dolaze da bih održao posao.
a da na trenutak prestaneš da ih gledaš kao "cigančiće" i počneš da ih gledaš kao i svu ostalu decu iz kraja? pa onda i na njih kao i na sve ostale klince da sprovedeš pravilo da se ne okuplja u igraonici niko ko ne koristi računar, tj. plaća. a ako se neko "plaši" da posle roma koristi računar, neka se nosi u pizdu materinu! onaj deo kako ne dozvoljavaš romima da koriste igraonicu da se rasno osvešćeni klinci ne bi plašili zaraženih računara moram ignorisati jerbo ću da popasem vječni ban...
Link to comment
Procitaj ponovo sta je napisao.
šta? ako izbacimo ono "teška srca" i "ja im prvi", ostaje samo da "zbog posla" romima zabranjuje da dolaze u njegovu igraonicu jer se ostale mušterije plaše da posle njih koriste računar.
Link to comment
šta? ako izbacimo ono "teška srca" i "ja im prvi", ostaje samo da "zbog posla" romima zabranjuje da dolaze u njegovu igraonicu jer se ostale mušterije plaše da posle njih koriste računar.
Covek se vise puta ogradio i pokusao da nam opise stvarnost. A, ne to nikako nije dovoljno i ponizno pa je red da ga onako sa nebeskih visina opljunes. Je li se bolje osecas sad kad si izbacio pravednicki gnev na dobrog lika Baba Jia. Edited by bergasa19
Link to comment
Covek se vise puta ogradio i pokusao da nam opise stvarnost. A, ne to nikako nije dovoljno i ponizno pa je red da ga onako sa nebeskih visina opljunes. Je li se bolje osecas sad kad si izbacio pravednicki gnev na dobrog lika Baba Jia.
stvarnost je da romi smrde i da im treba zabranjivati ulazak u lokale?
Link to comment
ne, nego stvarnost da čovek može izgubiti egzistenciju ako piša uz vetar...
cek, cek, cek! samo jednu stranicu nakon identicne stvari u mcdonaldsu, sada se svi odjednom slazete da ipak treba zabraniti ulaz u lokale prljavim romima da se gosti ne bi bunili?
Link to comment

pa dobro, da li ti čitaš šta se piše?...ili samo forsiraš svoju priču, bez obaziranja na okolnostičoveku je ugrožena egzistencija, nemam ja tu šta da se slažem, ili nei ima jasan izbor- ili igraj kako mušterije sviraju, ili ključ u bravu

Link to comment

edit: pa ne mogu da verujem sta se ovde pise, ne umem ni da diskutujem o tome.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ja bih samo voleo da znam šta bi, eto, neko uradio na mestu babe...
potpuno je jasno sta bi pristojan covek uradio kada mu neko kaze "ja posle Ciganina ne sedam za kompjuter".no, meni se cini da je ovo Babino obican troll, mada mi je neverovatno da Bergasa uvazava realnost da se cigojner mora terati sa praga. ovo mi je jedno od vecih razocaranja na forumu.
Link to comment

ajde opet da napišem, možda nisam bio jasanima prosjaka kod mene u kraju, a verujem da nije jedini kraj sa prosjacimai jednako teraju neoprane i dronjave srbe (tj ne znam da li su baš srbi, možda su i drugih nacija) i rome, ako od njih nemaju vajdukao što ih jednako i ugošćuju ako su gosti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...