Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Jel to na slici 1:100 maketa, ili su se isprsili za baš toliku krpetinu?
zavisi da li verujes vestima b92 (koji su kasnije promenili tekst i fotku) ili slici
Link to comment
dss02.jpg(smajlikojiseklanjaismeje)
kad se gleda kroz trepavice ova u sredini se pretvara u chichu sa shajkachom s kokardomomladina DSS-a? djizs. neko ceo zivot provede mator. sudbino prokleta Edited by InvisibleLight
Link to comment
Komentar sa najvećim brojem glasova je knjiški primer:
Preporučujem (+291)Ne preporučujem (-163)mene sramota sto zivim na ovoj planeti
Link to comment

Samo mi nije jasno čemu služi moderacija komentara na toj usranoj b92 kad im ovakve rasističke bljuvotine očigledno ne smetaju. Govna bedna.

Link to comment
Dosta cesto sam u novosadskom Meku i znam koliki problem imaju sa prosjacima. Ja kao gost ne zelim da me zalecu prosjaci dok jedem i potpuno podrzavam obezbedjenje kada ih ne pusta unutra. Ta deca su sigurno od ranije poznata obezbedjenju i zbog toga ih nisu pustili, ali kao sto i vidite nije bio nikakav problem da sede u basti ako ne uznemiravaju ostale goste prosjacenjem.[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Nemanja NS, 20. jul 2012 12:50)# Link komentaraPreporučujem (+249)Ne preporučujem (-30)
ja stvarno zelim da svi ovi koji ovo pisu i klikcu pluseve pomru, i to da se bas dugo muce.
Link to comment

prisećam se, tamo negde sredinom '95. kad sam počeo da radim u jednom lokalu na stadionu, vrzmao se tuda jedan bistar i simpatičan cigančić, .... se zove, sve redovno, parking i žickanje...bilo mi žao koliko je mališa batina popio kada naiđu "gazde" u harač, a on nema, je li, "predviđenu" kintuskoro ga videh kod "univera", momčinasamo, malo mi se čini da je sada on taj koji bijei tako...

Edited by mire
Link to comment
Kako ih Dinkic prca, a nije presao cenzus.
Predsednik Ujedinjenih regiona Srbije Mlađan Dinkić izjavio jeranije da se razgovara o mogućnosti "prekomponovanja" gradske vlastiu Novom Sadu."Demokratska stranka je u Novom Sadu ostvarila dobar rezultat, alidaleko ispod onog koji garantuje sigurnu vlast", rekao je za Dinkićza današnji novosadski "Dnevnik".
Neka se spremi Djilas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...