Jump to content

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Onaj ko krompir? Mozda pedja? Ili sale?
Saša garant, prezime mu nisam nikad upamtio :) Vodio 373 telefonska kviza na TVNS, još onomad naizmence sa baba Ksenijom.
Link to comment
nova strana, isto pitanje:btw kako se zove smrad nad smradovima, "duhoviti debeljko" voditelj sa rtv-a? vodio je neki kviz, glumio nekog domaćina u studiju koji je izgledao kao gajba, nešto kuvao...mislim da trenutno radi na radiju...
Uh, zbog čega je dobio ove epitete? Btw, Aleksandar Bulić...
Saša garant, prezime mu nisam nikad upamtio :) Vodio 373 telefonska kviza na TVNS, još onomad naizmence sa baba Ksenijom.
Zašto baba, pobogu? Nekada Balaban-Labat, je l' tako? Kako se danas preziva?
Link to comment
Uh, zbog čega je dobio ove epitete?
Zato što Maheem smatra da dotični voditelj smrdi više od ostalih, da je neduhovit i debeo. :P
Link to comment
Zašto baba, pobogu? Nekada Balaban-Labat, je l' tako? Kako se danas preziva?
Pre svega zbog papučarskih emisija gde sam je viđao poslednjih godina. Davno je prošlo vreme kada je bila na Radio Stotki...
Link to comment

Jel može mala pomoć za južnog suseda? :D Da li postoji neki specijalizovani oglasnik u štampanom obliku, ili još bolje na internetu, sa ponudom stanova za iznajmljivanje tokom exita? Prethodnih godina sam jurio po myexit forumu ali izgleda da to ne fukncioniše više, ili sam ja samo ćorav :D

Link to comment

Eh, ukusi. Ja ću ići po inerciji, jer kupujem kartu za sve dane u decembru, ali mi se ič ne sviđa.Volim svakako atmosferu, gužvicu, zalazak sunca gore i prvo pivo u ruci. Čak i propušim tokom EXIT-a, iako sam batalio :)Ovo će biti prvi put da ne moram da jurim smeštaj, jerbo se preselih u NS. Eto, nešto i dobro. A New Order će čekam ko šiparica, od šes popodne u prvom redu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...