Jump to content

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Al perje ne mozes da jedeš, možeš, možeš i kljun, al nije ukusno.,I da dodam, kakva je to kafana ako u njoj ne smrdi, ako kuvarica malko ne pljucne, ne promesa jelo prstima i sl., nikakva! Ja npr ako ne nadjem dlaku u jelu lepo vratim tanjur i zamolim da ubace koju dugu, bez dlake paprikaš ne valja nista.

Link to comment
Potvrđujem.A bio je i u onoj Paklenoj Kuhinji na Prvoj....pa su malo promenili jelovnik (Segedinski gulaš, Sašine palačinke...)Mađari(ce) :heart:Oćemo Ducija!!!
Sasine palacinke? Ja sma jednom seo u neku prcvarnicu preko puta mog faksa gde je (kako sma posle saznao) on bio i redizajnirao jelovnik. Sa tacno 4 jela. Sasine palacinke su bile jedno od njih a gotovo da mogu da se zakunem da je bio i neki gulash :D) izgleda da lik ide okolo i sivma daje isti "redizajn"
Link to comment

Pozdrav, o uporište silno srpske radikalne stranke.Zanima me šta je ovo novo što se otvorilo, "Kaž'te ribarac", valja li? Mislim, ako iko zna?

Link to comment

kazte ribarac drzi deo ekipe koja je drzala kazte u centru, a i ranije na ribarcu. homofobi nisu dobrodosli u njihove objekte. ne znam kakva je hrana.keciga nema vec dugo, jer su ih izlovili i razbili dinamitom, strujom, mrezama, svim zivim, svuda u okolini gde su obitavale.ja imam kabinu na strandu u seboj ulici.

Edited by garoviks
Link to comment
keciga nema vec dugo, jer su ih izlovili i razbili dinamitom, strujom, mrezama, svim zivim, svuda u okolini gde su obitavale.
i šta će sad biti? :mellow:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...