Jump to content

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Tri nova stanovnika Dunavskog parka: Isa i Bisa dobili prinove.Moji stavovi o ovome su poznati. Ko otme Isu i Bisu i žgebad im, otkosti, turi dotične na roštilj i umota u neki lebac sa pavlakom, ima moje doživotno poštovanje, a može i da zaradi.Pernati generatori novosadstva i sveopšteg zla.
Šta su ti jedne ptičice zgrešile? Ako ti se ne sviđaju ljudi koji se oko njih proseravaju to je jedna stvar i mrzi ljude, ali ostavi ptice na miru... Jebo te, koji jebeni seljački elitizam iz tebe izbija ovde... Koji ti je kurac?Odavno neko nešto jadnije od ovog nije napisao, van politike...
Link to comment
Šta su ti jedne ptičice zgrešile? Ako ti se ne sviđaju ljudi koji se oko njih proseravaju to je jedna stvar i mrzi ljude, ali ostavi ptice na miru... Jebo te, koji jebeni seljački elitizam iz tebe izbija ovde... Koji ti je kurac?Odavno neko nešto jadnije od ovog nije napisao, van politike...
Ali to je naš bak. Ne razumeš koncept.
Link to comment

meni je u konceptu ipak najjadnije to neimanje muda da, kad je vec faca, urbana, ode u dunavski park, i sam se obracuna sa zlom, na vec opisani nacin,nego popisuje dobrovoljce koje bi, eto, rado nagradio tapsanjem po ramenu i dresenjem kese...

Link to comment

mozda ne voli covek pernato. al eto ako ovde ne valja, ima npr za selidbu jagodina, tamo nema ni labudova ni starojagodinstva. ima samo zirafa.

Link to comment
mozda ne voli covek pernato. al eto ako ovde ne valja, ima npr za selidbu jagodina, tamo nema ni labudova ni starojagodinstva. ima samo zirafa.
zirafe su tek zlo...
Link to comment

Meni se kenja od preosetljivosti na forumu. O, jebao ga ja, sigurno bih zaista pozdravio klanje dva labuda iz Dunavskog parka, okej. I, da, sigurno zaista mislim da su labudovi generator staronovosadstva.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Ovaj forum je nekad bio zabavan.

ma ti labudi su zlo. mene jedan napao u novom sadu. u onom parku u centru...
Duci, ako ne mozes jako da zamanes hlebom, uzmi ovo pomocno sredstvowm_big_633841290792021881_fc084815-ee9f-4b4e-ad1c-f9cd8dbece4c_1.jpg
Labu coveku ruku moze da polomi!
labud je covekov najveci neprijatelj.
duci, sledeci put klip, ili jos bolje stabljika s klipovima, kukuruza da se ponese i ovo empirijski da se ispita!u pravu je sherman!mater im labudovsku, pogle kako nas svadjaju!angry.gif
zasto se vi iz NS ne bi skupili jedan dan i napali tu gamad labudisticku?evo, Nisamja nek umesi kolaca, Duci ima hleb, mahem neka ponese snicle, hatori kukuruz, pracke na ramena, pa u lov.
mjesom srpske nejaci
moze, mada sam vise za neki gulas od labudadeal! ako budu brojcano nadmocniji od nas, bacicemo tog chobanina da im zavaramo trag
i ja isto al se pravim fiiiin
ako ih budemo dovoljno hranili hlebom,mozda bi mogla i neka supica od labuda
ovo je najbolji i najzabavniji tred na forumu u poslednjih...mnogo!jos da nadjem bakov post gde zeli smrt isi i bisi. :lol: joj boze, isa i bisa!!!!
nemoj samo labuda hraniti ljuckim sjemenjem, uhapsice te a ima i djece tamo.
[ermane jesi jeo muda od labuda?
burek od labuda. jedite kod Ducija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...