Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Uuuu Srpska demokratska stranka, osim razočarenja što na listi nema Bakovog i mog dobrog poznanika Rapaića, ipak se nađe po koje seksi ime - Bane Švonja npr., čuven po tome što je srpsko-hrvatska lopina ("..Posle nekog vremena, oštećeni su poštom dobijali potipisane papire nazad, ali u formi narudžbenice i sa upisanom cenom. Sitnim slovima je na dnu stajalo da se navedeni iznos mora platiti u roku od 15 dana, ali i da se naručilac obavezuje na kupovinu publikacije još pet godina. Na sličan način su se publikacije prodavale i u Hrvatskoj preko firmi „Novtel“ i Gospodarsko-informativni centar, čiji je vlasnik Branislav Švonja, predsednik Srpske demokratske stranke, osnovane u Beogradu ove godine, i bivši kandidat za gradonačelnika Novog Sada i Zadra. ", Blic). Ili Nikola Grdinić sa čijom sam se nećakom jedno vreme zabavljao. Zanimljiv čovek, predaje na Filozofskom, u suštini gad.Inače niko da kaže da sam onog stenciliranog Neđu ja radio. Na sada srušenoj kući kod Umetničke.Go Bajern!

Link to comment
Inače niko da kaže da sam onog stenciliranog Neđu ja radio. Na sada srušenoj kući kod Umetničke.
Pa ja to nisam znao! :blink: Jebla te Verdana.
Link to comment

moj mail

neka ste vi obrisali mural, da ne gleda urinej u "satanizam". ju koliko ste postali jadni, gori od njih kad su vladali. sram vas bilo.
njihov odgovor
Поштовани, Поводом Вашег обраћања, овим путем желимо да Вам се захвалимо на указаном поверењу и сугестијама, као и да Вас обавестимо, да су по налогу Градоначелника Града Новог Сада обустављени сви радови од стране инвеститора и да мурал остаје. С поштовањем, ЗАМЕНИК ШЕФА СЛУЖБЕ
Link to comment

bak, pero zubac nije "faking"...btw, renovira se dečja bolnicane dao bog nikom da mora da vodi dete na, npr, ortopedski pregled

Edited by mire
Link to comment
[font="Verdana"]Uuuu Srpska demokratska stranka, osim razočarenja što na listi nema Bakovog i mog dobrog poznanika Rapaića, ipak se nađe po koje seksi ime - Bane Švonja npr., čuven po tome što je srpsko-hrvatska lopina ("..[color=#111111][size=2]Posle nekog vremena, oštećeni su poštom dobijali potipisane papire nazad, ali u formi narudžbenice i sa upisanom cenom. Sitnim slovima je na dnu stajalo da se navedeni iznos mora platiti u roku od 15 dana, ali i da se naručilac obavezuje na kupovinu publikacije još pet godina.[/size][/color] [color=#111111][size=2]Na sličan način su se publikacije prodavale i u Hrvatskoj preko firmi „Novtel“ i Gospodarsko-informativni centar, čiji je vlasnik Branislav Švonja, predsednik Srpske demokratske stranke, osnovane u Beogradu ove godine, i bivši kandidat za gradonačelnika Novog Sada i Zadra. ", Blic). Ili Nikola Grdinić sa čijom sam se nećakom jedno vreme zabavljao. Zanimljiv čovek, predaje na Filozofskom, u suštini gad.[/size][/color][/font]
[font="Verdana"][color=#111111][size=2]
[/size][/color][/font]
[font="Verdana"][color=#111111][size=2]Inače niko da kaže da sam onog stenciliranog Neđu ja radio. Na sada srušenoj kući kod Umetničke.[/size][/color][/font]
[font="Verdana"][color=#111111][size=2]
[/size][/color][/font]
[font="Verdana"][size="2"][color="#111111"]Go Bajern![/color][/size][/font]

e svaka čast na stencilu!...a i na najkomplikovanijem formatingu posta ikad

Link to comment

Kaže drugar da nekih 100 mlađih likova ide futoškom, a prate ih 2 marice. Dodao je da nema nikakvog fudbala, pa se pitam ima li kakvog nacizma u gradu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...