Jump to content
IGNORED

zooloski vrt


shimpr

Recommended Posts

jel volite vi da idete u zooloski vrt...ja volim da odem ponekad ali nisam skoro bio i sad cu da idem na palic i cuo sam da oni tamo imaju i pingvina...u ovom nase beogradskom najvise volim da gledam krokodila i da satima pratim da li ce se pomeriti...slon je velicanstven a lav je pravi kralj...najvise mi je zao ptica...stave njih 50 u jako mali prostor i onda one tako kenjaju jedna po drugoj...svi papagaji onda budu iste boje...jel stvarno nosorog jedina zivotinja koja ne moze da izdrzi u zatvorenom prostoru...pricali da se pre nekih 10 godina jedan ubio tako sto je udarao glavom u kavez...ako su nadlezni znali kakva je situacija zasto su ga onda tu drzali...sto ga nisu pustili na ulicu...makar bi grad malo zivnuo...al zirafa sto ima dugacak vrat...zebru sam hteo da pomazim jednom ali nisam uspeo...svi kazu da su majmuni najsmesniji ali meni nisu...samo se nesto ludiraju a to nije smesno...hijenu nikada nisam cuo da se smeje...al koja je tuga kad visim belog medveda kako se koprca na uskom prostoru...uopste to nisu prirodni uslovi ni za jednu zivotinju...ris, lisica, vuk, svi izgledaju tako neprirodno...neka otvore one safari rezervate...to bi bilo super

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...