Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

nemamo topik o hrtu, pa cu ovdjejel gleda neko drugi format sa vlatkom kolarevic?mnogo simpa zena, ljevicarska intelektualka ciji su socio- i politicki stavovi prevzidjeni negdje dok je bila u osnovnoj skoli, ali ne mari :Dbude mi smijesno kakva pitanja bira da postavlja gostima za koje moze da zna da se nece sloziti s njom i da ce je formulacijom i sustinski nadpricati i nadmasiti, al i dalje vodi emisiju kao da pred sobom ima istomisljenike.

Link to comment

i juce je dozivjela sudbinu prevazidjene lijeve intelektualke. stanje redovno :Dal zbilja mi je simpa, koliko god se gotovo nikad ne slazem s njom. nekako je kao forumski lik za kog sam siguran da je pametan i dobar covjek, a zna da obilato lupeta iz ciste poze. cesto ima interesantne goste, sto je najvaznije.

Edited by morgana
Link to comment
i juce je dozivjela sudbinu prevazidjene lijeve intelektualke. stanje redovno :Dal zbilja mi je simpa, koliko god se gotovo nikad ne slazem s njom. nekako je kao forumski lik za kog sam siguran da je pametan i dobar covjek, a zna da obilato lupeta iz ciste poze. cesto ima interesantne goste, sto je najvaznije.
da gosti su joj odlicni i ugl sami nose emisiju jer su njena pitanja na ivici transfera a i gostima bude neprijatno sta ih pita pa nastave svoju,ugl zanimljivu,pricu..sta ce jadni :Dali je i pored svega toga simpa..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...