Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

kako je takmičarka na ovom prvom glasu lagano uterala sudijama - ladno izišla i otpevala ono ko da mi otme iz moje duše Kosovo - žiri u komi, šljašte hvalospevi i dupeuvlačenje - a mala lagano čekirala put u sledeći krug....PS ali količina ulizivanja jebenih članova žirija :isuse:

Link to comment
kako je takmičarka na ovom prvom glasu lagano uterala sudijama - ladno izišla i otpevala ono ko da mi otme iz moje duše Kosovo - žiri u komi, šljašte hvalospevi i dupeuvlačenje - a mala lagano čekirala put u sledeći krug....PS ali količina ulizivanja jebenih članova žirija :isuse:
Ta emisija, posle one blamaže prošle nedelje nema smisla da bude gledana...Pobediće onaj ko bude imao najviše para, drugara i prijatelja da plasira u SMS glasove...Žali bože takmičenja...
Link to comment

ni ja ne znam šta je bilo prošle nedelje, al će mala crnogorka proći iako je sakovala big tajm. a i ovo kosovo mi bilo malo meketavo, al danas se to kanda ne sme reći. a i ja sam 1 laik™.

Link to comment
Ta emisija, posle one blamaže prošle nedelje nema smisla da bude gledana...Pobediće onaj ko bude imao najviše para, drugara i prijatelja da plasira u SMS glasove...Žali bože takmičenja...
Mislis ono na monitor zvuka koji nije radio pa je ona mala fulala big-time?
Link to comment
Mislis ono na monitor zvuka koji nije radio pa je ona mala fulala big-time?
Ne samo to... I nije samo ona fulala...Dve devojke, koje objektivno (po mom :D i mišljenju žirija,a i svih sa kojima sam pričao) su u top pet po glasu i nastupu, (a ova što je ostala, verovatno i ima najbolji glas), su bile najlošije, iako su dvoje fulali zbog monitora zvuka(mislim da je crnogorka bila ta što je baš strašno fulala), a još bar troje (uključujući i verovatno favorita br.1) izevli sramno svoje numere... Jebo te, lik je fulao pesmičak od idola... :isuse: Edited by radisa
Link to comment

Sad gledam na sajtu B92, emitovaće originalnu Nikitu u 20h od 10.12. :isuse:. Zašto ne puste npr. reprizu Žice u tom, udarnom™, terminu? Ili neku drugu noviju, ima toliko opcija.

Edited by miki.bg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...