Jump to content

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

sinoć me zapalo da gledam na Prvoj ono finale turske serije.isuse koliko je ono druženje sa glumcima posle bilo jadno - u jednom trenutku sam zavapio da prebace na Pink da se malko nagledam kvalitetnog treša.One dve voditeljke-plizavice su smešne sa idiotskim pitanjima i tarzanskim engleskim - a detalj/neprijatna situacija u studiju kada je jedna od dve plizavice, ona mladja, krenula da traži od turske glumice da javno kaže kako se ova ne petlja sa njenim momkom, na šta je turkinja ostala zabezeknuta. E sad, da zlo bude veće nit je producent bio dovoljno vispren da prekine neprijatnost nekakvom reklamom ili spotom, niti je plizavica bila dovoljno inteligentna da promeni temu kad je vidla kako glumica koluta očima u zgranutosti nego je nastavila da je propituje i da objašnjava - posle par blokova reklama i nekoliko minuta, kada je valjda neko normalan objasnio glumici da je reč o novinskom traču, ova se pribrala i, manje više kul, odgovorila. Očajan prevod i potpuna zbunjenost turskih glumaca te Suzana Mančić o Isidora Bjelica kao stručni konsultanti su priča za sebe. :Dsve u svemu potpuni upiš :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije now ali bice...Danas u 17:20 na RTV1, gost Danice Vučenić u emisiji Jedan na jedan biće Srđa Popović, zastupnik porodice Đinđić

Link to comment

Pink daje serijal filmova "Tomb Raider" sa mladom Anđom Džoli. Skoro sam zaboravio kako je bila lepa kao klinka. Prelepa. Preslatka. Bombonica. Slatkiš ...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...