Jump to content

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

još juče sam htela da vas obavestim da postoji program u kome učestvuju miki jevremović i svetlana kitić, zove se parovi. ništa mi nije jasno, ali biće opet za nas ponavljače i iako je onih pet minuta bilo jako smorno jedva čekam da vidim mišu tamne puti.

Link to comment

evo ih direktno, svi su pijani i pevaju, ovo je parodija na rijaliti farma za neupućene koje bar delimično zanima. mislim da ima seksa ili ga je bilo pošto neki čovek prepričava šta je miša radio nekoj devojci. fina kuća, bazenčić ima i veliki dnevni boravak. tamo bih volela da vidim dvadesetak eminentnih forumaša, mislim da bi bilo ultra gledano jer niko ne može da napravi atmosferu kao bar malo pijan eminentni forumaš. žifeli!

Edited by uliks
Link to comment
evo ih direktno, svi su pijani i pevaju, ovo je parodija na rijaliti farma za neupućene koje bar delimično zanima. mislim da ima seksa ili ga je bilo pošto neki čovek prepričava šta je miša radio nekoj devojci. fina kuća, bazenčić ima i veliki dnevni boravak. tamo bih volela da vidim dvadesetak eminentnih forumaša, mislim da bi bilo ultra gledano jer niko ne može da napravi atmosferu kao bar malo pijan eminentni forumaš. žifeli!
Ih bre ovo su Parovi ver. 2.0 Prosle godine je valjda bila Sladza Dzogani, Pedja D'Boj , pa je uleteo i Djani bila cak i tuca sa valjda Gruom...
Link to comment

Stravično: http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=14172Malo neobično zvuči kada se kaže da čovek od 65 i kusur godina ima devojku, valjda ima neki prikladniji izraz (partnerka mu odavno nije devojka, a nije ni baba-devojka). Još je neobičnije da legenda naše zabavne muzike mora pod stare dane da se blamira ulaskom u neke rijalitije (jel Miki dobio nacionalnu penziju ako je već dobila Lepa Lukić?)Neobično i istovremeno žalosno je i da zvanično najbolja rukometašica sveta svih vremena Ceca Kitić odluči da uđe u rijaliti jer se barerm za nju zna da nema problem sa parama (ona, na primer, između ostalog, prima nacionalnu penziju kao sportista koji je osvojio olimpijsku medalju) ...A najneobičnije i najžalosnije je da svršeni student teologije dejan stanković u dane praštanja i ljubavi ovako provocira i vređa ukućane. Ne znam kakav zadatak da je dobio od produkcije, kako se uopšte taj njegov posao slaže sa njegovim osnovnim pozivom?! Da li je to kod nas normalno da oni koji su se navodno posvetili veri imaju tako grešne i neznabožačke misli prema drugim ljudima?

Link to comment

pocinje na 92 Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 igraju dzontra i forest vitaker.na imdb ima celih 2.4. ne verujem bas imdb ocenama al priznajem da me je ovo zainteresovalo.jel tolko los da vredi gubiti 2 ure?

Link to comment
pocinje na 92 Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 igraju dzontra i forest vitaker.na imdb ima celih 2.4. ne verujem bas imdb ocenama al priznajem da me je ovo zainteresovalo.jel tolko los da vredi gubiti 2 ure?
Sad već verovatno znaš odgovor:Neopevano sajentološko sranje....
Link to comment
  • 3 weeks later...

Evo Đilas validira, uz konstataciju da ne odgovara na pitanja tv svet+ kao neozbiljne televizije...Biće ludooosent from klozetska šolja by BVK

Link to comment
  • 3 weeks later...

Upravo gledam najveći treš koji je ikada prikazan na b92...Zmaj protiv kobre!!Megasharck vs. Gigantoctoppus je A produkcija za ovo. A++ bre!poslato uz pomoc aplikacije "tapatalk"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...