Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Gledam nešto genijalno. Poslije Gadafija, Mrke Bekute i rektorovog ćaleta, najnoviji počasni doktorat Megatrenda dobija Pjer Karden (po Mićinim riječima, jedna od najznačajnijih ličnosti XX i XXI vijeka), jer je Miću rektora pozvao na neki parti prije par godina. Upravo ide na Metropolisu snimak fešte, prajsles. Mića činodejstvuje uz sasluženje Žarka Obradovića i Dušice Spasić.

Link to comment

B92: Film: Priča o namaPriča mog života još od 2001. kada sam ga odgledao sa ženom u bioskopu.I ona gleda sada sa ćerom u dečijoj, a ja gledam sam u dnevnoj i kuckam po tastaturi... :fantom:

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
  • 2 weeks later...
TV BGD !kakav bizar !
Šta je bilo, sad neki "Privrednik" <_< Btw, kakva je uopšte priča ove televizije, ovo mi izgleda kao neki miks tehnike, produkcije i duha devedestih i SOS-a za neljubitelje sporta
Link to comment
ovo je kad sam bila mrtva jaIMAG0582.jpgvaljda ce i meni lancia udeliti koju lepu sada :(
Gledam neku emisiju na TV Pinku "tačno u podne" inače ide sada u pola 6 popodne (ali ajde)koncept emisije: dve pevaljke Grand Zvezda sede oko voditeljke Ene Popov i čitaju sa laptopa poruke sa facebooka i tvitera i skype-a :isuse: a fan page tacno u podne na facebooku

post-106-13419347020668.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Upalim RTS da vidim olimpijadu kad tamo prvi studentski film Dejana Zecevica u kom se klinka ubija tabletama zbog prozivanja u skoli pa je tako mrtvu dovoze u mrtvacnicu gde je pojebe mladi stazista nekrofil. Ona usred sexa ozivi, njega uhapse i sve se zavrsi sa happy endom jer ga ona saceka sa stomakom do zuba ispred zatvora :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...