Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Jel neko overio ovo Zaječarsko? Počelo je (doduše stidljivo) da se pojavljuje po Begišu. Probao bih ga ali nikako da naletim na limenku/flašu, u marketima ga prodaju uglavnom u odbojnoj "krmača" varijanti. :(zajecarsko_niskopasterizovano_0.5l.jpg
potpuno je pitko.bio sam u poslednjih nekoliko meseci par puta u Pirotu i tamo samo to troše.
Link to comment
Jel neko overio ovo Zaječarsko? Počelo je (doduše stidljivo) da se pojavljuje po Begišu. Probao bih ga ali nikako da naletim na limenku/flašu, u marketima ga prodaju uglavnom u odbojnoj "krmača" varijanti. :(zajecarsko_niskopasterizovano_0.5l.jpg
Solidno je. Na Žarkovu ga ima u svakoj prodavnici, a na ski-stazi na Košutnjaku imaju stari zidarac.
Link to comment

Probao "Zaječarsko". Ima da se kupi o bocama od 0,5 u Kriket marketu preko puta "Kajmakčalana". Šta znam... Osrednje pivce. Mogli su malo bolje da ga srede. Ima neki zakasneli "punch" koji malo jače probija. Ukus se zadržava na gornjim nepcima.

Link to comment
Reče neko da ima Erdinger i negde kod Politike... da l' onaj neki market na ćošku Hilandarske ili tako nešto...
Ima. Na početku Hilandarske, s leve strane, preko puta Radio Beograda. Limenka sigurno, ne sećam se da l' ima staklo.
Link to comment

Dobro je Zaječarsko, i generalno mi se više dopadaju piva te pivare nego Apatin i Čelarevo. Neko je već rekao - pivo je vrlo pitko i blago. Ima ga u diskontima ovde na Kanarevom i Miljakovcu.

Link to comment
Ima. Na početku Hilandarske, s leve strane, preko puta Radio Beograda. Limenka sigurno, ne sećam se da l' ima staklo.
ima ga i u merkatoru i po rodicima.
Link to comment
Dobro je Zaječarsko, i generalno mi se više dopadaju piva te pivare nego Apatin i Čelarevo. Neko je već rekao - pivo je vrlo pitko i blago. Ima ga u diskontima ovde na Kanarevom i Miljakovcu.
zajecarsko je heinekenov brend, kao i pils plus. koliko znam zajecarsko je u juznoj srbiji ispred lava po market share-u. u beogradu i vojvodini ga skoro i nema.
Link to comment
zajecarsko je heinekenov brend, kao i pils plus. koliko znam zajecarsko je u juznoj srbiji ispred lava po market share-u. u beogradu i vojvodini ga skoro i nema.
I reklama kaze u juznoj Srbiji, a zapravo je Zajecar u istocnoj Srbiji i u okolnim mestima pa cak i Nisu se prodaje kao alva. A i dobrog je kvaliteta.
Link to comment

To me baš raduje, to jest, drago bi mi bilo da se ugasi taj hajp oko lava i naročito jelena. Generalno govoreći, čak i kada u flašu sa pomenute dve etikete sipali ustajalu vodu iz močvare pomešanu sa znojem miše tumbasa, cenim da bi njihov udeo na tržištu i dalje bio suludo visok. Kao što bi i najolje pivo u BiP ambalaži imalo tek simboličan uspeh na tržištu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...