Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

^ njihova robna marka Delhez 365.ono žuto što liči na konzervu insekticida, sa prethodne strane.bio sad u marketu i nema. sve su ga pokupovali :(
ne dopada mi se baš nešto... kad će ovi da se sete da izbace Jelen u burencetu
Link to comment
hvala za kafane sa erdingerom, ali sam više mislio na markete u kojima bih ga mogao kupiti (vidim da postoji i u limenci i flaši). kafane su za ljude bez brzog interneta...
Evo ja večeras pazario erdinger u konzervi 0.5 za 114 (valjda) dinara u Rodi na Novom Beogradu, imaju ga i u staklu od 0.5, košta nešto više nego konzerva...
Link to comment
Evo ja večeras pazario erdinger u konzervi 0.5 za 114 (valjda) dinara u Rodi na Novom Beogradu, imaju ga i u staklu od 0.5, košta nešto više nego konzerva...
Hvala! Iz NSa sam, al taman danas bio u BGu pa nakupovao...
Link to comment
Koliko cujem Kornjaca ubija sa tim pivima sa ukusima mada je to kurac lipov posto ne prave pivo sa ukusom vec u njega sipaju sirup a mase se loze.
pogotovo sto sipaju sirup u obican pils. sto je katastrofa. potrebno je pivo manje gorko od pilsa za takvo mesanje (+kvalitetan vocni sirup a ne slatka hemija).
Link to comment

Treba neko da im se usere u taj koncept uvozom framboisea i krieka. Znam da je pre par godina Lindemans koji to proizvodi bio na beer festu tako da sumnjam da bi bilo suviše komplikovano doćerati toga u Bgd a cenim da bi bio hit i za šabana i za urbana.

Link to comment

danas pio Amstel iz limenke (domaći licencni, narafski) i Löwenbräu iz plastike.potonje mi bolje leglo :mellow:edit:juče pio albansku Stelu, doneo mi ćale sa ekskurzije u Tirani.Stela--Botle-label.jpgStela--Botle-label-back.jpgčist štirak.

Edited by garcia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...