Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Konzerva ljudi, konzerva! Za flaširano se slažem s vasom.
avaj, bas na konzervu i mislim. valjda mi nije po ukusu nivo gorcine. zezam se ja malo, dobro je pivo ali mi je suvise mellow.
Link to comment

Uh, meni beli jelen vrhunac jelenovog deterdžentizma. Nego sam pila u Montenegru Bavari(j)u, dakle, Premium. -_- Uđem ja u prodavnicu, NikšićkoJelenLavAmstelBavaria, sve po evro, stupendo - uzmem tu tamnoplavu Bavari(j)u da probam nešto novo (jedan tako umro), konzerva na uvce zapucketa - klik kvrc krpš, otvoreno, gucnem ja i prospem se od šoka. Reko' - ovde ima pšenice. E sad, ja nisam inače luda za pšeničnim pivom jerbo mi je mnogo slatko (+ beli jelen je deterdžent), ono - lepo je, mogu povući jedno takvo točeno na godinu dana, što da ne (ali posle da mi daš ječmeno da se uroljam ko čovek) i to je to. Međutim! Ova Bavaria, dakle, Premium -_- u sebi sadrži pšenicu samo kao začinski sastojak i baš je šmekasto.Posle dođem ovde i nema nigde 'ladno da se kupi, a mene mrzi da čekam dok 'ladim. Stoka alava. <_<

Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment

Ako mislis na mene i Mythos :) ,moram priznati da sam pio samo ono iz konzerve i odlicno je!Inace neverovatna mi je ta stvar da u svim prodavnicama gde god sam bio na letovanju u Grckoj tri jedina piva koja se mogu svuda kupiti su Heineken,Amstel i Mythos i sva tri imaju istu cenu.

Link to comment
Ako mislis na mene i Mythos :) ,moram priznati da sam pio samo ono iz konzerve i odlicno je!Inace neverovatna mi je ta stvar da u svim prodavnicama gde god sam bio na letovanju u Grckoj tri jedina piva koja se mogu svuda kupiti su Heineken,Amstel i Mythos i sva tri imaju istu cenu.
pa valjda se pune u istoj grčkoj pivari. meni se činilo da su opali sa kvalitetom flaširanih/konzerviranih piva ove godine, jedino nisam probao Corfu beer za koje su mi rekli da kida. anyhow, točeni Mythos nikako nije izgubio na kvaliteti, i još kada ti serviraju onako ledeno u onoj starogrčkoj krigli...ihaj! Edited by assück
Link to comment
Nego sam pila u Montenegru Bavari(j)u, dakle, Premium. -_- Uđem ja u prodavnicu, NikšićkoJelenLavAmstelBavaria, sve po evro, stupendo - uzmem tu tamnoplavu Bavari(j)u da probam
tamnoplava? pa plava bavaria je jedina konzerva koja ovde moze da se nadje u zadnje vreme. pre je bila zelena ambalaza i nije bilo bogznasta ali nije bilo lose i one cucle od 0.33 i konzerve, ali tu negde od beerfesta primetih da distribuiraju iskljucivo plavu bavariju. a rado bih probao to cudo, jos ako kazes da ima psenice, ne zvuci lose... :fantom:
Link to comment
tamnoplava? pa plava bavaria je jedina konzerva koja ovde moze da se nadje u zadnje vreme. pre je bila zelena ambalaza i nije bilo bogznasta ali nije bilo lose i one cucle od 0.33 i konzerve, ali tu negde od beerfesta primetih da distribuiraju iskljucivo plavu bavariju. a rado bih probao to cudo, jos ako kazes da ima psenice, ne zvuci lose... :fantom:
Hm. Ja sam videla u Maksiju u Čika Ljubinoj i na Cvetnom trgu, na rafovima gde su fensija piva, limenka ovakva (samo sam ubeđena da je tamnoplavija):149099.jpg?ts=634456949433E sad, to je bilo pre nekih mesec dana i jače, možda se nešto u međuvremenu promenilo. Ako ima i dalje u ovim Maksijima, trebalo bi da ima i po Tempoima...
Link to comment
Hm. Ja sam videla u Maksiju u Čika Ljubinoj i na Cvetnom trgu, na rafovima gde su fensija piva, limenka ovakva (samo sam ubeđena da je tamnoplavija)
znaci ipak je to to sto si pila? :) probace se, u tom slucaju...
Link to comment
Ko ima priliku nek overi jagodinskog zidara nece zazaliti.Sent from my cigla using Tapatalk
Ako se nije popravio za godinu dana, treba te banovati zbog lažnih informacija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...