Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pio sam Valjevsko za vikend i,moguće da lupam, ali mi se čini da ima onaj staaaari ukus i miris piva.
Valjevsko je odlicno i meni je vrh.Problem je sto na Novom Beogradu nisam nigde naleteo na njega,a rado bih ga kupio.U medjuvremenu,Staropramen i Tuborg.
Link to comment
U Idei na NBG Paulaner mutni bure od 5l za 1600 din...malo jaca cena...Nego pricalo se onomad ovde da ima Duvel da se kupi u nekom diskontu...ima li ga jos i gde bese taj diskont?
bilou diskontu u Đušinoj, nema više ni Duvela a bome ni diskonta. ubio ih ovaj konza o alkoholu, pošto su radili 00-24h a imali su čak i dostavu :Dovog leta na Krfu sam uglavnom jeopio govna, a nisam ni slikao, osim prvog danap8246392.jpgi cider i pivo su gola govna. pored ovog, izrazito lošim su se pokazali Kaiser, Fischer. točena Alfa u nekom srpskom kafiću je mogla da prođe jer je bila jedina točena a služili su u zaleđenim kriglama. Nisam probao Corfu beer iako su mi ga hvalili, u radnjama bili samo bitter i crno, nisam bio za eksperiment. neke treševe tipa MIX i ostala grčka piva nisam kusao samo procenjujući po bagateli, ogavnom izgledu ili imenu. Mythos u konzervi značajno opao, točeni u engleskom pabu jebe kevu doduše. šta da kažem kada su mi najbolje legli Sol i Corona :(KEO nažalost video samo u jednoj radnji i to 0.33 konzerva, nisam kupio :cry:bila je neka fensi radnja u glavnom gradu sa predrkanim trapistima, nekim suludim hobgoblin pivima i sl ali su cene bile tipa 7.5 do 11.5 za 0.75 keramičku bocu trapista, a imali su i veliki izbor single maltova za siću od 450e <_< sve u svemu, mršav ulov ovog leta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...