Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Tu sam, ziv i zdrav, mada je pitanje kako bi se zavrsilo da sam bio u blizini tih sranja posto sam poznat po tome da stalno ulecem da rastavljam tuce, cak i kad su u pitanju totalno nepoznati likovi isuse.gif Cim ispadne neka frka, eto mene u sredini, kao debil... srecom, do sad nisam nijednom imao problema, najzesce je bilo kad su se dvojica pljuvali preko mene :D Ko na mene krene, iz mesta je najeb'o mad.gif

Link to comment
biggrin.gif Ma razmenili smo brojeve, hteo ja kod njega da ostavim auto ali mi rekose da moze opusteno da ostane na tom nekom parkingu ispred ulaza u studenjak, i jebiga...
Link to comment
Tu sam, ziv i zdrav, mada je pitanje kako bi se zavrsilo da sam bio u blizini tih sranja posto sam poznat po tome da stalno ulecem da rastavljam tuce, cak i kad su u pitanju totalno nepoznati likovi isuse.gif Cim ispadne neka frka, eto mene u sredini, kao debil... srecom, do sad nisam nijednom imao problema, najzesce je bilo kad su se dvojica pljuvali preko mene :D Ko na mene krene, iz mesta je najeb'o mad.gif
To me podseti na situaciju u pabu blizu mene u 45-om,kad su se na nekoj promociji(mislim efes piva)pobile dve grupe sabana.Onda je uskocio neki lik da ih rastavlja,pa su se obe grupe udruzile na par sekundi,prebile ga,pa se vratile medjusobnom makljanju.Sve je to lepo,ali je najbolje skloniti se sto dalje,pogotovu kad su pijani sabani u pitanju.Mada Zli,iskren da ti budem,ti imas facu neke vesele dobricine,cisto sumnjam da bi iko imao srca da te udari koliko god bio pijan il bezobrazan. Edited by Tastatura
Link to comment

Ma jok, pre ce biti jer sam mnogo visi od ostalih i sportski gradjen pa valjda kontaju da je bolje da se ne kacimo, sto je i tacno. Doduse, prosle godine mi je pola metra od glave proletela flasa, bacio jedan lik iz teretane u nekoj guzvi. Bas nikad niko nije pokusao nista protiv mene, za divno cudo.A imam i veliki nos, to mu ga dodje opasno oruzje.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Koji vam je. Pa to je Zlijev manir. Samo kenjka da ce doci negde, al ga srce ko u vrabca sprecava da se zaista i pojavi.
Objasnih lepo na what's upu da sam zakuvao sa ove dve i zapalio za Mitrovicu u 5 ujutru, a njih ostavio da se snadju same za prevoz. Imao sam zelju da idem na Adu jer nisam bio nikad ali eto, morao sam da ove nekako oteram u kurac a nije bilo boljeg nacina nego da ih ostavim tamo. Jebati ga, mozda drugi put.I jel se kaze vrabca ili vrapca? Ako je ovo drugo pravilno, nek' se i korindjar tera u kurac. Ako nije, onda nista ali je i dalje selja najstrasniji.
Link to comment
Objasnih lepo na what's upu da sam zakuvao sa ove dve i zapalio za Mitrovicu u 5 ujutru, a njih ostavio da se snadju same za prevoz. Imao sam zelju da idem na Adu jer nisam bio nikad ali eto, morao sam da ove nekako oteram u kurac a nije bilo boljeg nacina nego da ih ostavim tamo. Jebati ga, mozda drugi put.I jel se kaze vrabca ili vrapca? Ako je ovo drugo pravilno, nek' se i korindjar tera u kurac. Ako nije, onda nista ali je i dalje selja najstrasniji.
Jedina konstanta svakog "mozda dodjem, aj se iscimajte malo, evo fona, pa me ocekujte" je da uvek zavrsis na nekom nosenju leka tetci. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...