Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Odlično Skopsko, posle dugo vremena, preporuka
Ovogodišnji povratak s mora i pauzu kod rupčage zvane Predejane ću pamtiti po dvema stvarima - najgoroj pljeski u životu i jedinoj limenci piva koju sam bacio nepopijenu. Pivo je bilo Skopsko. A bio sam i žedan i gladan.
Link to comment
Ovogodišnji povratak s mora i pauzu kod rupčage zvane Predejane ću pamtiti po dvema stvarima - najgoroj pljeski u životu
Hm, znao sam da je pljeska u Predajanima najskuplja na svetu, nisam bas stekao utisak i da je najgora...
Link to comment
Hm, znao sam da je pljeska u Predajanima najskuplja na svetu, nisam bas stekao utisak i da je najgora...
ovo exkluzivno letovalište ste Tonči i ti izabrali kao vašu destinaciju?
Link to comment
Ovogodišnji povratak s mora i pauzu kod rupčage zvane Predejane ću pamtiti po dvema stvarima - najgoroj pljeski u životu i jedinoj limenci piva koju sam bacio nepopijenu. Pivo je bilo Skopsko. A bio sam i žedan i gladan.
Ja jeo neki batak u sosu od pecuraka - odlican. Zena jela rolovano belo - odlicno. Slazem se da je skupo, ali sta da radimo, ponuda-potraznja.
Link to comment
a ni flaširani mythos uopšte nije loš.
Kupio 6-pack u free shopu, zao mi je sto nisam bar 3.edit: limenke su u pitanju. Edited by Daddy Cool
Link to comment
Ja jeo neki batak u sosu od pecuraka - odlican. Zena jela rolovano belo - odlicno. Slazem se da je skupo, ali sta da radimo, ponuda-potraznja.
Samo da ne bude zabune, nisam jeo u tom nekom fensi nensi restoranu krajputašu, već u neuglednoj roštiljnici pored. Sve se nadao autentičnom specijalitetu tog kraja, a dobio najskuplji i najneukusniji fašir u bajatoj zemički ikada.
Link to comment
Hm, znao sam da je pljeska u Predajanima najskuplja na svetu, nisam bas stekao utisak i da je najgora...
Ko vas jebe kad ste turisti paori. Malo dalje, odma uz drum, Džep, jebe kevu. A ako vas ne mrzi, skrenete sa puta u Grdelicu, čim se uđe u "centar" desno, uz reku ima kafana koja ubiva, a cene grdeličke. Sprža i ljutenica obavezno.
Link to comment
47351.jpgOnako, mozda sam malo vise ocekivao od ovog piva, ali se lako pije i zadovaljava trenutnu zelju.ps. Ova marka ima jako dugu tradiciju u Temisvaru ali i sire. Edited by Bane5
Link to comment
Ljudi, znam da je jeres ovo sto pisem, ali mene od Jelena glava ne boli. :o
Од којег? (не по врсти него по редном броју)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...