Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pio grčka piva, Fix, Alfa i Mythos. Fiks je topla barica posle letnje kiše, Alfa je nešto manje loša, jako blaga, jedino Mitos liči na nešto. Nikad ne bih pomislio da će mi ove naše splačine nedostajati.:huh:

Link to comment
ehmmm zavisi od raspoloženja.. Iako prvenstveno volem crna vina, ni pive mi nisu mrske. :) Ginis i Kilkeni, ako ih nađem. Zadnji put snimljeni u Konzumu. Od tada im se gubi trag.. :(Ako je neka laganica, onda Stella (kill me for that :huh: )a, zadnje otkriveno crno Laško. Nije loše, nije loše. P8100009-1.jpg
Meni su tamni Lavi tamno Lasko poput razblazenog Niksickog. A sto se tice Kilkenija i Ginisa cini mi se da ih redovno imaju u diskontu pica na cosku Cara Nikolaja i Bozidar Adzije kodd GSP skole. Nisam gledao cene za to ali su im sva ostala pica jeftinija od konkurencije.
Link to comment
Pio grčka piva, Fix, Alfa i Mythos. Fiks je topla barica posle letnje kiše, Alfa je nešto manje loša, jako blaga, jedino Mitos liči na nešto. Nikad ne bih pomislio da će mi ove naše splačine nedostajati.:huh:
toceni mitos je najblje sta od piva moze da se nadje greciji...
Link to comment
Pio grčka piva, Fix, Alfa i Mythos. Fiks je topla barica posle letnje kiše, Alfa je nešto manje loša, jako blaga, jedino Mitos liči na nešto. Nikad ne bih pomislio da će mi ove naše splačine nedostajati.:huh:
toceni mitos je najblje sta od piva moze da se nadje greciji...
a ni flaširani mythos uopšte nije loš.
Link to comment
Meni su tamni Lavi tamno Lasko poput razblazenog Niksickog. A sto se tice Kilkenija i Ginisa cini mi se da ih redovno imaju u diskontu pica na cosku Cara Nikolaja i Bozidar Adzije kodd GSP skole. Nisam gledao cene za to ali su im sva ostala pica jeftinija od konkurencije.
Mlada dama je, koliko mi se čini iz Hrvatske, pošto je napisala da kupuje u Konzumu, a ne u Idei.
Link to comment
Mlada dama je, koliko mi se čini iz Hrvatske, pošto je napisala da kupuje u Konzumu, a ne u Idei.
Fala za ovo mlada :isuse: :D . Nisam ni iz `Rvacke, no iz Tuzle, a porijeklom iz Makedonije.. Ehh.. ko turli tava.
Link to comment
Pio grčka piva, Fix, Alfa i Mythos. Fiks je topla barica posle letnje kiše, Alfa je nešto manje loša, jako blaga, jedino Mitos liči na nešto. Nikad ne bih pomislio da će mi ove naše splačine nedostajati.:huh:
Mythos je sasvim fino pivo. Alfa je onako, nista posebno.
Link to comment
Ako je neka laganica, onda Stella (kill me for that :huh: )a, zadnje otkriveno crno Laško. Nije loše, nije loše.
Било је добро док се звало чрно или темно, како већ беше (точено, нема шта да се чита осим ако нешто пише на дну кригле). Ако је сад дарк, не дам ни динара (слов: денарја). То је за стране туристе, а туристима се уваљује.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...