Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

E, super je kad mu ubaciš par kockica leda, listić nane i krišku grejpa. Pogotovo kad se bleji ispred dragstora, osvežava za sve pare.
al' samo ako se sipa u visoku casu, i drzi sa dva prsta! sleep.gifk'o sto rekoh, ne volim bas pivo, samo preko leta isprobavam razne varijante za gasenje zedji.npr. ovo dosta dobro pomaze:slika51_1.jpg
Link to comment
hpim0136.jpgO Pelforthu vec rekoh da nije nista posebno, a ovaj Jenlain je 7.5% i bas mi je jako, pomalo tesko (valjda shto nisam navik'o).
Link to comment

Bio juce u Rumuniji,svratio u neke prodavnice i video da se nista ne isplati kupovati..osim piva..i to kakvog piva..

28072011061.jpg

edit - Rumunski Golden Brau je izuzetno prijatno iznenadjenje..a ultra jeftin. Dok sam stajao na semaforu u Temisvaru,promoterke me castile bezalkoholnim primerkom..onaj za pijandure je odlican.

Edited by SNARC
Link to comment

u višnjici iznad parkića kod palasa uočen jagodinac :Hail: kad se na scenu vrati i vršački šampion, valja proslaviti. juventusova kappa trenerka i šalvare su spremne.

Link to comment

ehmmm zavisi od raspoloženja.. Iako prvenstveno volem crna vina, ni pive mi nisu mrske. :) Ginis i Kilkeni, ako ih nađem. Zadnji put snimljeni u Konzumu. Od tada im se gubi trag.. :(Ako je neka laganica, onda Stella (kill me for that :huh: )a, zadnje otkriveno crno Laško. Nije loše, nije loše. P8100009-1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...