Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kratka rekapitulacija posle odmora: Brahma do jaja, Skol i Sagres 'nako, Super bock i Imperial sranje.
Dok nisam stigao do Super Bock i Imperiala mislio sam da se nalazim na FK Partizan topicu i da citam o veznom redu Genka.
Link to comment
Kratka rekapitulacija posle odmora: Brahma do jaja, Skol i Sagres 'nako, Super bock i Imperial sranje.
mrzimo te. Kratka rekapitulacija posle vikenda: Pils plus bolji od rivala, Amstel 'nako (imajući na umu cenu), Jelen bara, Lav ima pretencioznu završnicu (ovo sad zvuči kul, inače je pivo otprilike kao Jelen).
Link to comment
König užas, ali nije loš Müller, uvoz iz Mađarske
Iz mađarske jedino "Borsodi" vredi, sva ostala su tiha jeza kao i naša. Na žalost nisam siguran da ima u Srbiji da se kupi, ako neko zna gde nek ostavi info.
Link to comment
Iz mađarske jedino "Borsodi" vredi, sva ostala su tiha jeza kao i naša. Na žalost nisam siguran da ima u Srbiji da se kupi, ako neko zna gde nek ostavi info.
У Мађарској, Дрехер борно (Dreher barna), не омањива. С тим је, нажалост, готово, следећи пут колима angry.gif.
Link to comment
ja sam juce overio jos jedno vrhunsko pivo, bavaria bezalkoholno sa ukusom breskve. biggrin.gif
E, super je kad mu ubaciš par kockica leda, listić nane i krišku grejpa. Pogotovo kad se bleji ispred dragstora, osvežava za sve pare.
Link to comment
ja sam juce overio jos jedno vrhunsko pivo, bavaria bezalkoholno sa ukusom breskve. biggrin.gif
a, muslimansko "pivo". ma jeste to osvežavajuće. ima jedno takvo pivo u Egiptu, zove se Fayrouz, navukao sam se bio tamo kao mentol na to, kako vidim trafiku, kupim ga. zaista podseća na pivo, i jako prija, ali malo je teško alkoholisati se bezalkoholnim pićem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...