Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Probao neko Jelen s limunom?TL volim, a ovaj nam uvališe na nekoj promociji u marketu :)Eno ga hladi se u frigideru. Jos nije sazreo za konzumaciju.(da ne bude zabune, delili ga pre 22h :P, no zaboravismo da ga stavimo na led)

Link to comment
ja upravo pijem TL. i nije loše. izgleda da su u mešuvremenu smanjoli količini limuna u pivu, tako da nema više kosili efekta, ali ni ukusa limuna, ima samo nagoveštaj limuna, posle gutljaja.edit - i da, pijem ga posle 2 obična tuborga, za slučaj da niste primetili :D
Ah, pa ti si relevantan do moga. Kosili.
Link to comment
Aj nek neko proba da ubaci šumeću tabletu vitamina C s ukusom limuna u pivo :DNema Kosili efekta.
Шгјз... хоће ли ми то шкодити коси?
Link to comment
Aj nek neko proba da ubaci šumeću tabletu vitamina C s ukusom limuna u pivo :DNema Kosili efekta.
Ja sam otišao korak dalje. Ispraznim flajku, malo isperem vodom i sipam neko gotivno pivo. Potpuno ubija loš utisak prethodnog piva.
Link to comment
Ja sam otišao korak dalje. Ispraznim flajku, malo isperem vodom i sipam neko gotivno pivo. Potpuno ubija loš utisak prethodnog piva.
E to se zove nemati druga posla :)Radi li te i suprotno? : cuvati flajku omiljenog gotivnog retko nalažljivog piva i u nju presipavati Jelen iz dvolitarske plastike?
Link to comment
Ne, jerbo nema smisla.
Ima smisla kolko i ovo tvoje.Baci flajku njesra piva, i nastavi sa svojim gotivnim.No ajd, pivo i troll je ista navada :P
Link to comment

Jel neko probao da pravi kocke leda od piva.Nasao jeftino modle za led i obliku stapica koji mogu kroz grlic flase pa razmisljam ako ladim pivo ledom od piva nemam efekat razblazivanja istog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...