Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

probao jelen fresh, 2% alkohola i ukus limuna. Nije loš pokušaj, za razliku od sličnih piva tipa Tuborg Lemon ne vuče na Kosili mnogo, samo malo.
Ja danas na silu probao Tuborg Lemon....Auuu kakvo sranje Kosili je mala maca...bljak...
Link to comment
tuborg cold shot... 6,5%, nije gorko. reklamiraju kao aperitiv.taman za pivomrzitelje poput mene sleep.gif
odvratan je solo, nemam nikakav ukus. ali je izuzetno kvalitetna podloga za mich
ladu i radler.
Link to comment
Ja danas na silu probao Tuborg Lemon....Auuu kakvo sranje Kosili je mala maca...bljak...
-1 Tokom nekoliko pijaćih seansi Tuborg Lemon je ostavio solidan i osvežavajući i uravnotežen utisak, bez tih šampon/deterdžent efekata koji navodite. Dobro ga ohladiš, ubaciš kroz grlić kriškicu limuna i onda bude vrlo dobro.P.S. Doduše, poslednji put sam pio TL pre godinu dana, tako da...
Link to comment
Ovo se pojavilo po jagodinskim prodavnicama, nije lose za solidno male pare.K%C3%B6nig%20Beer.jpg
Ima razlog zašto je jeftino, postoji još 1 takođe mađarsko ne sećam se kako se zove, isto u Ideii. Može se piti samo posle n alkohola kad ti je više svejedno šta piješ i obavezno hladno.Probao pils plus, posle njega Jelen ili Lav imaju ukus Obedske bare.U poslednje vreme 1 izbor mi je Union crveni a za žene grejpovi, limuni i narandže iste firme u njihovom diskontu.
Link to comment

ja sam 1 pio taj könig, bio mi je grozomoran. doduše nije ni bio bogznakako rashlađen, što mu apsolutli nije pomoglo na ukusubtw juče sam se baš onako pristojno sašio od celodnevnog ispijanja Jelen Belog, presečenog sa 3x0.33 pils plusa. i jeo ljutu kobaju u Skadarskoj, koja je ok ali se nisam usrao u gaće koliko je dobra. treba probati i ostale. dok mogu da kažem da je kobaja iz Drvceta, ako su mi odanle doneli, do jaja.

Edited by assück
Link to comment
ja sam 1 pio taj könig, bio mi je grozomoran. doduše nije ni bio bogznakako rashlađen, što mu apsolutli nije pomoglo na ukusu
A jebiga, ja pio ladno i bas mi leglo. A ova domaca piva da nisu dobro rashladjena se ne bih ni usudio da pijem.
Link to comment
ja sam 1 pio taj könig, bio mi je grozomoran. doduše nije ni bio bogznakako rashlađen, što mu apsolutli nije pomoglo na ukusu
Isto. Jedno od najgorih pivskih iskustava. Gore je jedino bilo neko domace sto se prodaje po neuglednim mesarama sa retro kasama dugmetarama. Mislim da je Master. Svakako je na 'M'. Font Amstela i dizajn Hajnekena. E to ni hladno ne uspeh da savladam.Juce Salvator. Inace Belo. Imam utisak da je sve bolje i bolje.
Link to comment
Isto. Jedno od najgorih pivskih iskustava. Gore je jedino bilo neko domace sto se prodaje po neuglednim mesarama sa retro kasama dugmetarama. Mislim da je Master. Svakako je na 'M'. Font Amstela i dizajn Hajnekena. E to ni hladno ne uspeh da savladam.Juce Salvator. Inace Belo. Imam utisak da je sve bolje i bolje.
Paulaner Salvator? crveno? de si pazario? ja sam to viđao samo na Autokomandi kod Arapa i nigde više
Link to comment
-1 Tokom nekoliko pijaćih seansi Tuborg Lemon je ostavio solidan i osvežavajući i uravnotežen utisak, bez tih šampon/deterdžent efekata koji navodite. Dobro ga ohladiš, ubaciš kroz grlić kriškicu limuna i onda bude vrlo dobro.P.S. Doduše, poslednji put sam pio TL pre godinu dana, tako da...
ja upravo pijem TL. i nije loše. izgleda da su u mešuvremenu smanjoli količini limuna u pivu, tako da nema više kosili efekta, ali ni ukusa limuna, ima samo nagoveštaj limuna, posle gutljaja.edit - i da, pijem ga posle 2 obična tuborga, za slučaj da niste primetili :D Edited by Alphons
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...