Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

A ja juče popio Pils Plus 0,3 i ebsolutli ništa posebno! Pregorko i praznjikavo. A baš sam se ponadao iz vaših rivjuza. Ništa, ostaju Jelen međ svetlim i Niškić međ tamnim..

Link to comment
ja sam jednom sipao pivo u punu čašu leda, pošto je bilo mlako. bilo je ok neko vreme dok led nije počeo da se topi
ja sam jednom sipao mlako pivo u čašu a iz zamrzivača izvadio smrznutu boraniju i prislonio je na čelo. nije pomoglo. :(
Link to comment
A ja juče popio Pils Plus 0,3 i ebsolutli ništa posebno! Pregorko i praznjikavo. A baš sam se ponadao iz vaših rivjuza. Ništa, ostaju Jelen međ svetlim i Niškić međ tamnim..
S obzirom na navedene preferencije, nije mi jasno kako ti se nije dopalo.
Link to comment
ja sam jednom sipao mlako pivo u čašu a iz zamrzivača izvadio smrznutu boraniju i prislonio je na čelo. nije pomoglo. :(
ja sam kao mali pao sa najvišeg kreveta u spavaćim kolima i probudio se. i rekao "piški mi se". kapiram da mi je to dosta odmoglo u životu :(
Link to comment

probao jelen fresh, 2% alkohola i ukus limuna. Nije loš pokušaj, za razliku od sličnih piva tipa Tuborg Lemon ne vuče na Kosili mnogo, samo malo.

Link to comment
Kako je sad na brodiću? Prestao sam da idem kad su ga ufenserajili.
ja tamo odem jednom u 6 meseci, meni više manje ista rupa, iskidani bezubi futeri pijanice i gradske kul face i dalje dolaze u istom procentu. nek ti HL pobliže objasni, frekventniji je
Link to comment

Izgleda da ne mislimo na isti. Ne znam kako bih uklopio reč "fenseraj" u ono.

probao jelen fresh, 2% alkohola i ukus limuna. Nije loš pokušaj, za razliku od sličnih piva tipa Tuborg Lemon ne vuče na Kosili mnogo, samo malo.
Probao takođe, bio je srednje hladan, i u tom stanju liči na cedevitu/step sokiće. Verovatno je bolji kad je leden, ali zayebi. I da, nije higijensko sredstvo kao Tuborg, više je jestiva hemija. Edited by henrik larsson
Link to comment
Izgleda da ne mislimo na isti. Ne znam kako bih uklopio reč "fenseraj" u ono.
Brodic je legendarni brodic na Sajmu, recimo da mu je sluzbeno ime Dolar ili tako nesto. Nema razloga zasto smo ga izabrali za Mesto, gazde su neki normalni likovi(Sava i jos dvojica), koji nista tamo nisu ulagali godinama...ono, sta se napravilo, napravilo se. Bilo neko duvanje pozadi i kapetanska kabina napred za ozbiljnije radove(tamo nikad nisam ni usao).Pre jedno desetak godina(omg :wacko: ) skupljala se maksimalno opustena ekipa, ono dodjemo sa sastanaka, poskidamo sakoe i kravate, izujemo cipele i pljusnemo se u Savu. Bile i neke stepenice na kojima sam se isekao par puta, pa izadjes napolje i polijes se vodom iz nekog crnog socijalnog creva. Onda se osusis na suncu, obuces i vratis u kanc. Lozio sam se na kelnericu Draganu.Kisele nije bilo nego smo pili sodu. Pivo samo na tocenje. Muziku nije pustao niko, nego su ljudi donosili sta hoce da slusaju, a posto je bila odlicna ekipa, bilo je i odlicno gruvanje. Niko se tu ni sa kim nije nalazio, jednostavno smo dolazili. Ko ume, mogao je sam da spremi klopu u utrobi broda od onog sto se nadje oko sporeta. Imali smo i brodsku kucu, samo ne mogu da se setim kako se zvala.Onda su jednog dana od zakacenog katamarana poceli da prave bastu i kao da ga sredjuju i prosiruju, zabranili su kupanje i duvku. Naravno da ni posle toga nije bio neki fenseraj, ali mi se ucinilo da to nije vise nas Brodic, pa sam prestao da dolazim. Posle sam par puta svratio i uvek je bilo ok, ali prosto sam izgubio naviku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...