Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

pio danas točeni pilsplus na brodiću u pauzama skakanja u vodu. ili beše obratno? pivo je ok
Kladim se u pivo da ne umes da skaces na glavu. Ja ne umem.
Link to comment
srpski becks je sranje, nemacki je vise nego dobar.
nemacki becks je sranje (narocito spram ostalih piva koja su u ponudi - jedino gore pivo od njega je berliner kindl), srpski nisam ni pokusavao da pijem. ;)
Link to comment
srpski becks je sranje, nemacki je vise nego dobar.
pri tom je svaka treca flasa pred kraj roka vec pokvarena angry.gif zapravo cak ne ni pred kraj, na pola angry.gifangry.gif
Link to comment
3632722710_c4bf6fb70d.jpgskinuli paket nas cetvorica bez problema, nije lose, mada za 3 klase ispod onog sto se pravilo pre 1999. Ipak, ako prolazite kroz juznu pokrajinu obavezno probajte...
Link to comment
3632722710_c4bf6fb70d.jpgskinuli paket nas cetvorica bez problema, nije lose, mada za 3 klase ispod onog sto se pravilo pre 1999. Ipak, ako prolazite kroz juznu pokrajinu obavezno probajte...
pio i nista narocito i da ne zaboravim +1
Link to comment
probao juče na brodiću i neki radler koji su tek dobili...720090806hackerpschorrm.jpgosim što nije up my alley, bolje je mnogo od Jelen Fresha
Ma da, Radler je OK u svakoj varijanti. Nije bas pivo pivo, ali je ukusno.
Link to comment
probao juče na brodiću i neki radler koji su tek dobili...
Мен' смуљиварж та етикета... не знам баш толико швапски, ал' ми се чини да хоће да каже да се то неки хакер пошорао.
Link to comment

Pils plus je definitivno najbolje domace pivoedit: to jest, uz beli Jelen

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Juče sam uradio nešto što je bilo teško za očekivati, ali mi je leglo neviđeno dobro. Elem, pilo mi se pivo na Adi, al je bilo grozno vruće, pa sam silom prilika napravio varijantu sa ledom i limunom. Tj, grunuo sve to u čašu Jelena. I nastavio da pijem isto sve vreme, zvuči bogohulno, ali leglo je sjajno po onom paklu.

Link to comment
Juče sam uradio nešto što je bilo teško za očekivati, ali mi je leglo neviđeno dobro. Elem, pilo mi se pivo na Adi, al je bilo grozno vruće, pa sam silom prilika napravio varijantu sa ledom i limunom. Tj, grunuo sve to u čašu Jelena. I nastavio da pijem isto sve vreme, zvuči bogohulno, ali leglo je sjajno po onom paklu.
Meni ovo izgleda odlično.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...