Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Uzo neke nove limenke, Jelen Live, 13,6% više piva, o yeah :Hail:
Zvuci dobro. Samo gde li nadjose tih 13.6%?Naravno pretpostavljam da je ta akcija samo za Zuto a ne i za Belo? Edited by pavllle
Link to comment

Pio Jelen Belo...Pitko je nema sta jedino u nekom trenutku mi se cini kao "razvodnjeno"....Sta zanam onaj Hoegaarden mi je bio mnogo upecatljivije...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jako dobra limunada!jelen-fresh.png

JELEN FRESH LIMUNJelen Fresh Limun je jedinstveno pivo na domaćem tržištu koje odlikuje smanjena gorčina, nizak procenat alkohola od samo 2% i lagana, osvežavajuća nota svežeg limunovog soka. U svakom trenutku, u nezaboravnom noćnom provodu ili popodnevnom druženju sa drugarima, Jelen Fresh Limun je pravi izbor za osveženje koji donosi neodoljiv ukus piva sa limunom. Totalno osveženje!
Link to comment
Jako dobra limunada!
Чим му у имену пише то "фресх", мене подсети на којекакве кућне хемикалије, сад да л' за прање суђа ил' освежавање клоњаре, не знам које пре.А подсети ме и на личну опкладу са собом (& кухињом) да не купујем ништа на енглеском, ако уопште има да се бира. Нек се јебу колонизатори, па нека окаче на јућуб, онда ћу можда да им дам коју кинту, ако добаце умјетничким дојмом.
Link to comment

Ja video to u prodavnici ali posle losih iskustva kada sam slucajno probao Tuborg Limun sam resio da ga ipak neprobam. + kako da kupis nesto na cemu velikim slovima pise "2.0 % alkohola"

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...