Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ja više nisam mamuran ali neću izaći sa posla dovoljno rano da kupim pivo, pošto navodno ima neko pravilo da mora da se kupi do deset uveče.Baš je lepo kad država čuva moje zdravlje.

Link to comment
Ali flajka je ružna do jaja, neće pomoći. Daj fotku iz čaše, recimo.
slikam ga kad ga budem pio sledeci putinace, jedino bezalkoholno pivo (od svih koje sam probao, a nije ih malo) koje zaista ima ukus piva
Link to comment

Vasa: Aj sutra. Kupićemo neko pivo prijatne spoljašnjosti i čarobne unutrašnjosti, naći se sa Popinsom i eventualno još nekim zainteresovanim, i deliti čašicu razgovora dok ja ločem vaše pivo velikom brzinom.

Edited by henrik larsson
Link to comment
probao beli jelen. totalno razocarenje. nema vocnih nota, nema kvasca dovoljno, pena tanka, ukus vuce malo na bezalkoholna piva. jedino mu je boja odlicna.(barem onaj iz konzerve, u staklu nisam pronasao)e sad, da sam popio jos koji, mozda bih promenio misljenje :)
ima vrlo laku notu pomorandze, dosta neprimetnu u odnosu na vecinu weiss pivakvasca ima taman toliko da pivo ne bude preteskoboja savrsenatacno je, Jelen Belo nije klasicno belo pivo nego vise neka demo varijanta, bez svih funkcija. medjutim, ta osobina ga paradoksalno cini izuzetno pitkim.
Upravo gustiram beli..neocekivano prijatno iznenadjen..Mozda zato sto je ovo prva sarza,koja je reklamna i mora da bude dobra. Elem,lepo,pitko,prijatno,osvezava..ostaje samo da vidim na sta cu liciti izjutra.
Link to comment
Elem,lepo,pitko,prijatno,osvezava..ostaje samo da vidim na sta cu liciti izjutra.
Testirano do sest komada, side effects 0, nada, zilch, svez ko jutarnja rosa, za razliku od obicnog jelena od kojeg oce i glava da boli cool.gif
Link to comment
Testirano do sest komada, side effects 0, nada, zilch, svez ko jutarnja rosa, za razliku od obicnog jelena od kojeg oce i glava da boli cool.gif
to nije dobar znak ;)od holandsko-nemackih psenicnih piva (koji mi nekako dodju standard) glava otpada sledeceg jutra, ko sto i treba jer nije filtrirano
Link to comment

nek mi neko kvoutuje lošu kritiku novog proizvoda na ovom topiku!nisam ljubitelj belog, ljubitelj sam pilsa, ali probao sam od belog sve što sam mogao dohvatiti. reči hvale od ljubitelja belog piva za ovaj jelen me toliko iznenađuju da ću morati da ispitam svoje receptore ukusa! u limenci se nazire neki ukus a u 0.5 flaši je disaster!i jbte ovaj staropramen u flaši od 0.5 je jebena odvratna voda!jelen u maloj flajci je jedino dobro domaće pivo!edit: perdonamente - zaboravih nikšićko koje sam bezrazložno zapostavio a beše najbolje naše poslednjih tri miliona godina.pu jbte kako čovek zna da izgubi razum, ukus i obavezu o prenošenju korisnih informacija

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...